Лук'янчук: Цей збір - певний етап підготовки до наступної відбірної кампанії


Капітан молодіжної збірної України - про перемогу над Білоруссю

Лук'янчук: Цей збір - певний етап підготовки до наступної відбірної кампанії


Захисник молодіжної збірної України Павло Лук'янчук прокоментував перемогу своєї команди в товариській зустрічі з Білоруссю (1:0).

- Відразу скажу, що таким складом ми зібралися вперше. Старалися виконувати всі вимоги тренера. Не все вийшло, але поступово будемо до цього йти.

- У цьому матчі результат був не головним? Важливіше познайомитися один з одним і награти зв'язки і комбінації?

- Не скажу, що результат був неважливий - кожен матч потрібно вигравати, в кожному поєдинку діяти так, немов він останній. Тільки через такі ігри ростимеш і досягатимеш висот на великих турнірах.

- Наскільки збірна Білорусі вдалий і відповідний спаринг-партнер на даний момент?

- Думаю, це відмінний суперник, тому що команда дуже добре грає в обороні, вони сідали назад, було важко розкривати їх захист. Коли вони грали ззаду вдесятьох, нікому навіть було віддати передачу.

- Як новачки освоїлися в збірній?

- Деяких хлопців я взагалі не знав до цього збору. Поки знайомимося, сподіваюся, у нас буде більш-менш визначений склад, щоб ми могли готуватися до наступного відбіркового циклу. Думаю, тренери вже визначаються з кістяком команди, адже цей збір - певний етап підготовки до наступної відбірної кампанії.

- Як і в "Динамо", в молодіжній збірній ви є капітаном, вже звикли до цієї ролі?

- Так. Скажу, що в цьому немає нічого особливого, я такий же гравець, як і всі інші. Просто я бачу все поле, і мені легше хлопцям підказувати.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус