Головко: На збір приїдуть один представник з Кропивницького, а також один або два легіонера


Кадрові новини з табору "молодіжки"

Головко: На збір приїдуть один представник з Кропивницького, а також один або два легіонера


Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко розповів про підготовку молодіжної збірної до меморіалу Лобановського.

- Олександре Борисовичу, коли збирається молодіжна збірна?

- 1 червня, на наступний день після заключного туру в Прем'єр-лізі.

- На майбутньому Меморіалі Валерія Лобановського зіграють всі запрошені вами футболісти?

- На цьому зборі буде близько 20-ти гравців, серед них і дебютанти, на яких ми хочемо подивитися. Але я зараз не можу ствердно відповісти на ваше запитання щодо ігрової практики для всіх виконавців, оскільки потрібно побачити стан хлопців. До нас доходить інформація, що не всі здорові.

- Новачків виявиться багато?

- Один виконавець з Кропивницького, а також один або два легіонера.

- Півзахисник "Кальярі" Ілля Брюхов входить в цей список?

- Так. Він повинен приїхати.

- Ви за ним стежили?

- Інформацію отримували від італійських колег, які висловлювалися про нього позитивно. Тим більше, що хлопець виходить на поле в Серії А, і це вже говорить про певний рівень виконавця. Втім, одна справа розповідати, а друге - побачити в справі.

- Подальші плани молодіжки залишилися незмінними?

- Ні. Як я говорив раніше, в серпні ми проведемо триденний збір і зіграємо товариський поєдинок, а вже 1 вересня стартуємо у відбірковому турнірі виїзним поєдинком проти збірної Латвії.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
zbirna.com
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус