Захисник Зірки Маткобожик викликаний до молодіжної збірної України


19-річний Зірки отримав виклик до молодіжної збірної України

Захисник Зірки Маткобожик викликаний до молодіжної збірної України


Захисник "Зірки" Олександр Маткобожик отримав виклик до молодіжної збірної України.

19-річний вихованець волинського футболу став другим футболістом "Зірки" в списку команди Головко. Раніше був викликаний нападник Максим Прядун.

Підопічні Олександра Головка зберуться в Києві 2 жовтня, а 10 жовтня українці зіграють проти збірної Нідерландів U-21, у рамках третього туру кваліфікаційного турніру Євро-2019.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
yshpak (Киев)
Админы вы уже реально задра ли, я не vshpak (при всем уважении к этому человеку), я can из Торонто. Это уже больше недели. Поддержать, не поддержать тоже не работает Это что - такой бан? С завтрашнего дня я конкретно начну писать в ваш адрес, не стесняясь в выражениях, то, за что можно банить. Задра ли !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А парню только удачи, такие фамилии к семьям просто так не приходят. Даст Бог и Мать Божья, и за первую сборную поиграет на пользу Украине, надеюсь!
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 1
yshpak (Киев)
Админы вы уже реально задра ли, я не vshpak (при всем уважении к этому человеку), я can из Торонто. Это уже больше недели. Поддержать, не поддержать тоже не работает Это что - такой бан? С завтрашнего дня я конкретно начну писать в ваш адрес, не стесняясь в выражениях, то, за что можно банить. Задра ли !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А парню только удачи, такие фамилии к семьям просто так не приходят. Даст Бог и Мать Божья, и за первую сборную поиграет на пользу Украине, надеюсь!
Відповісти
1
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус