Ротань: Я задоволений збором. Все, що ми хлопців просили, вони виконали


Молодіжка взяла чотири очки в двох виїзних матчах

Ротань: Я задоволений збором. Все, що ми хлопців просили, вони виконали


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань в ефірі ТК Футбол прокоментував останні матчі в кваліфікації чемпіонату Європи з Данією (1:1) і Фінляндією (2:0).

"Думаю, матч з фінами вдався повністю. Перший тайм був дуже хорошої якості, хлопці виконали установку. Єдиний момент - на початку другого тайму трохи заспокоїлися і віддали ініціативу. А так, в принципі, ми контролювали матч.

Я задоволений цим збором. Задоволений ставленням і розумінням хлопців. Все пройшло з великим запалом і бажанням. Все, що ми їх просили, вони виконали", - сказав Руслан Ротань.

Нагадаємо, що після шести зіграних матчів Україна має в активі сім очок і посідає третє місце в групі.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ТК Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Проср...ть победу на последних секундах - это то, что задумывали? Русик, иди в эксперты на футболы, тренировать - не твоё
Відповісти
3
1
Повернутись до новин
Коментарі 2
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Проср...ть победу на последних секундах - это то, что задумывали? Русик, иди в эксперты на футболы, тренировать - не твоё
Відповісти
3
1
kapkan (Луганск)
На тебя за то все кладут- ты- недотренер, уложил молодёжку, что тебе ещё козлу нужно. Уйди и и не будь тренером-это не твоё!!!. Гоцай на яхте и выкладывай посты в инстаграм- это твоё. Забудь о футболе!¡
Відповісти
4
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус