Ротань: Відмазок за провальний результат молодіжки не буде


Але завдання було не тільки це

Ротань: Відмазок за провальний результат молодіжки не буде


Руслан Ротань, головний тренер молодіжної збірної України, підсумував виступ своєї команди на відбірному турнірні на Євро-2021.

Звісно був провальний старт. Не очікували такого. Є причини. Всі критикують мене – і правильно роблять, бо нема результату. Я до цього ставлюся нормально. Ми мали виходити з цієї групи. Якихось відмазок не буде – результат суто на мені.

Читайте такожМолодіжна збірна України кардинально оновила заявку на тренувальні збори - інші 9 гравців

Але я зосереджений на підготовці футболістів, на розумінні гри національної збірної – це головне завдання для мене. А негайний результат, щоб вийти і виграти, але щоб через деякий час гравці пропали… Це неправильно. Мені важливіше, щоб гравці зростали в ціні й ставали футболістами високого класу.

Відтак, за словами Руслана Ротаня, він викликав на тренувальні збори молодіжної збірної України тих футболістів, хто з віком буде грати у наступній відбірковій кампанії.

На 80% це гравці 2001-2002 років народження.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Профутбол digital
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Comment06 (Украина)
Какие отмазки!? С вещами и на выход!
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 4
Comment06 (Украина)
Какие отмазки!? С вещами и на выход!
Відповісти
1
0
alex.belogubko (одесса)
гоните это недразумение хватит позора Украине--и не дай бог он будет дальше гробить команду --меняйте эту ПУСТЫШКУ работает только языком--его девиз
sticker
Відповісти
1
0
K-Spirit (Киев)
В цене игроки растут выступая за клуб, там где их готовят. А в провальных матчах сборной можно только потерять в цене. Да и как можно подготовить игрока за неделю пребывания в сборной?
Відповісти
0
0
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Провальний старт і не тільки вина на тому , хто призначив цю звізду . При цьому знявши тренера ЧС , від команди ЧС . Хіба не було для нього якоїсь ю15-16-17 , нехай би показав на що здатен . А то попозорились на пару з Шевчуком і оппа - тренер ю21.За що !? За які заслуги !? Ю21 - це доросла збірна , гравці в основному складі своїх команд грають , чують вказівки від досвідчених тренерів . А тут приходять в збірну і впевнений , чують напів бредятину тренера-школяра! І те що він бере на себе вину не варте і кислих щєй в тамбовськоу кафе . ПС . Впевнений ,що не один форумчанин з уа фут. був би кращим за це недорозуміння . З його зп.
Відповісти
1
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус