Кухаревич: Після матчу з Мальтою Ротань сказав, що ми рухаємося в правильному напрямку


Дебютант молодіжної збірної в своєму першому матчі забив два голи

Кухаревич: Після матчу з Мальтою Ротань сказав, що ми рухаємося в правильному напрямку

uaf.ua


Нападник "Руху" Микола Кухаревич розповів про свій дебют у молодіжній збірній України у відбірковому матчі Євро-2021 з Мальтою (4:1).

— Миколо, виклик до молодіжної збірної України став для тебе несподіванкою?

— Хіба що певною мірою. Мені у клубі говорили, що якщо я буду стабільно грати й показувати гідний футбол, то виклик не змусить на себе чекати, тому я робив усе від мене залежне, аби наставники молодіжної збірної звернули на мене увагу.

— Як тебе прийняли в команді?

— Чудово. Я з перших хвилин зрозумів, що тут класний колектив. Можна сказати, що я вже освоївся в «молодіжці» (посміхається).

— Головний тренер спілкувався з тобою індивідуально?

— Так. Руслан Петрович (Ротань. — Прим. ред.) розповів мені про тактику молодіжної збірної, про те, як потрібно діяти на футбольному полі, але насамперед наставник підтримав мене, що було дуже приємно.

— Хвилювався, коли дізнався, що вийдеш у стартовому складі на матч із Мальтою?

— Було трохи. Але я постарався прибрати зайві емоції і сконцентруватися на грі. А коли на четвертій хвилині вдалося забити, я повністю заспокоївся (посміхається).

— Обидва свої м'ячі в минулому поєдинку ти забив зблизька. Ти — гравець штрафного майданчика?

— Власне кажучи, так. Хоча можу пробити й здалеку. А якщо правильно вибирати позицію, то можна й утекти від захисника.

— Що після матчу з Мальтою сказав команді в роздягальні головний тренер?

— Руслан Петрович привітав із перемогою, подякував за гру, а також привітав новачків із дебютом у молодіжній збірній. Окрім цього, тренер сказав, що ми рухаємося в правильному напрямку, тому потрібно, засукавши рукава, працювати далі.

— План на гру, дотримання якого вимагав від вас тренерський штаб, команда виконала?

— Принаймні ми намагалися втілити його в життя. Щось виходило, щось — ні, але, думаю, якщо ми здобули крупну перемогу, то, за великим рахунком, нам багато чого вдалося.

— З боку здалося, що перемога над збірною Мальти далася українцям малою кров'ю...

— Думаю, нам допоміг швидкий гол. А на перерву ми пішли з перевагою у два м'ячі. І навіть пропущений у дебюті другого тайму м’яч не вплинув на загальну картину гри. Збірна України була сильнішою за свого суперника.

— Попереду матч із Північною Ірландією. Багато наших футболістів обіцяли взяти в британців реванш за прикру поразку на виїзді...

— Я тільки підтримую партнерів по збірній. Ми постараємося влаштувати опонентові теплий прийом. Про жоден інший результат, окрім перемоги, ми не думаємо.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус