Дришлюк: Сподіваюся, що чемпіони світу U-20 найближчим часом будуть тащити збірну


Але це не так легко

Дришлюк: Сподіваюся, що чемпіони світу U-20 найближчим часом будуть тащити збірну


Гравець “Олександрії” Кирило Дришлюк поділився думками на рахунок чемпіонської збірної України U-20:

– Зі всіх футболістів золотої команди Петракова ніхто поки що не став основним гравцем збірної України. Як гадаєш, чому?

– Я думаю, що зараз футболісти збірної більш досвідчені. Потрапляють, звісно, гравці, викликають з нашої U-20 команди, це вже хороший крок. Треба завжди працювати, чекати свій шанс і дуже багато працювати, щоб туди потрапити.

– Коли чемпіони світу U-20 будуть тащити збірну?

– Я сподіваюсь, що найближчим часом. Зрозуміло, що це не так легко. У нашій збірній дуже багато досвідчених футболістів, коли потрапляєш туди, то треба працювати, прогресувати, а поки важко відповісти на це питання. Сподіваюсь, що це станеться незабаром”, - сказав Дришлюк.

Нагадаємо, що у 2019-му році збірна України U-20 перемогла на Чемпіонаті Світу у Польщі. Відзначимо, що з тієї команди у заявку на Євро-2020 потрапив лише Денис Попов.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
karpatoman (Львів)
Сподіваюся, будуть тягнути не у прірву, як Паделка весь укрофутбол.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
karpatoman (Львів)
Сподіваюся, будуть тягнути не у прірву, як Паделка весь укрофутбол.
Відповісти
0
0
Джин Тоник (R)
Врядли
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус