Бондаренко: Після першого гола заспокоїлися, але пропущений м'яч нас підбадьорив


Українська молодіжка обіграла своїх однолітків

Бондаренко: Після першого гола заспокоїлися, але пропущений м'яч нас підбадьорив

Фото: УАФ


Півзахисник "Шахтаря" і молодіжної збірної України Артем Бондаренко поділився враженнями від перемоги в матчі над Вірменією (2:1).

"Думаю, загальні враження позитивні. Взяли дуже важкі три очки. Виграли два матчі з двох. Думаю, хочемо продовжувати цей шлях.

Після першого гола, думаю, трохи заспокоїлися на психологічному рівні. Потім пропущений м'яч нас підбадьорив. На другий тайм вийшли з хорошим настроєм і показали теж хорошу гру.

У першому таймі важко було розкрити оборону суперника. Вони грали в п'ять захисників. Бувають важкі матчі. Будемо працювати над цим.

Ні, вірмени не здивували. Досить бойова команда. На стадії збірних не буває легких зустрічей.

Так, ми повинні були закривати гру. Є таке у футболі. Таке трапляється, що начебто треба закривати, а ти не закриваєш - і 2:2. І кому цікаво, що добре грали? Хоч і не забили, але 2:1, впевнено довели кінцівку. Все добре", - сказав Бондаренко в ефірі" Футбол 1 "

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Tribuna
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус