Ротань: З урахуванням кадрової ситуації хотілося б побачити у молодіжній збірній якісь нові імена


Тренер української молодіжки побував на зборах клубів у Туреччині

Ротань: З урахуванням кадрової ситуації хотілося б побачити у молодіжній збірній якісь нові імена

uaf.ua


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань розповів про те, як провів 10 днів у Туреччині, де спостерігав за підготовкою гравців своєї команди до другої частини сезону.

— Руслане Петровичу, чи ви залишилися задоволені своїм перебуванням в Анталії?

— Загалом, так. Хоча, звичайно, наші очікування завжди бувають більшими. З огляду на ту кадрову ситуацію, яка склалася в молодіжній збірній України, хотілося побачити якісь нові імена.

— Які позиції зараз вас турбують?

— Здебільшого це гравці атакуючої ланки. Хтось травмований, хтось не має ігрової практики. До відновлення відбірного турніру час ще є, і ми сподіваємося, що ситуація покращиться.

Утім, удалося пригледіти й нових хлопців. Когось на перспективу, а хтось, можливо, з'явиться в команді вже найближчим часом. Добре, що молодих гравців на цих зборах було достатньо. Ми нарахували понад 100 футболістів. Тішить, що в наших клубах приділяють молоді стільки уваги. Тепер все залежить від гравців.

— Восени у вас помітно стабілізувався склад. Будете дотримуватися цієї обойми?

— Загалом, так. Я подивився за всіма гравцями, які складають кістяк молодіжки та залишився задоволеним побаченим. Але покращуватися, створювати конкуренцію потрібно завжди. Я не можу сказати, що ми матимемо стільки нових імен, скільки торік, коли в команді відбувалася зміна поколінь, але точкове підсилення з'явиться напевно.

— Із футболістами, клубними тренерами вдалося поспілкуватися?

— Звичайно. Загалом за ці дні довелося побувати на матчах за участю 12-ти українських клубів. Зібрано багато інформації, і ми її оперативно проаналізуємо.

До речі, користуючись нагодою, я хочу привітати юнацьку команду "Динамо" з перемогою над "Депортиво". Поза всяким сумнівом, це великий успіх. Хочеться побажати хлопцям і надалі перемагати, розвиваючи свою гру. Звичайно, це майбутнє молодіжної та національної збірних країни.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
K-Spirit (Киев)
Руслан Ротань рассказал о том, как провел 10 дней в Турции, где наблюдал за подготовкой игроков своей команды ко второй части сезона.А какая у него своя команда? Потом будет рассказывать, как он подготовил игроков для первой сборной, сидя в шезлонге на пляже Анталии.
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 6
K-Spirit (Киев)
Руслан Ротань рассказал о том, как провел 10 дней в Турции, где наблюдал за подготовкой игроков своей команды ко второй части сезона.А какая у него своя команда? Потом будет рассказывать, как он подготовил игроков для первой сборной, сидя в шезлонге на пляже Анталии.
Відповісти
2
0
avatar
ascent (Луксор)
Это к Суркису...
Відповісти
3
1
prostors (Вольногорск)
Да нет, пусть берет Шахту и учит их играть.
Відповісти
2
2
avatar
ascent (Луксор)
Талантливая молодежь есть только в Динамо, ты что, Луческу и Суркису не веришь?
 
1
1
alex.belogubko (одесса)
тебя вообще надо гнать со сборной --угробил пацанов и сидишь как не в чём не бывало--не стыдно за такую работу--подавай в отставку --хватит на тренеровал уже 3 турнира проиграли и угробил ЧМ пацанов
Відповісти
6
0
Dimka26 (Чернигов)
Особенно новые имена на тренерской должности)))
Відповісти
9
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус