Сирота: Ротань сказав, що потрібно вийти на Олімпіаду


Олександр про майбутній молодіжний Євро

Сирота: Ротань сказав, що потрібно вийти на Олімпіаду

Фото: ФК Динамо Київ


Центральний захисник молодіжної збірної України Олександр Сирота поділився думками перед Євро U-21.

- Мені завжди подобалася атмосфера у збірній. Ми тут деяких довгий термін не бачили. Жартуємо, підбадьорюємо одне одного. Це класно.

Сьогодні була теорія, і Руслан Петрович сказав, що потрібно вийти на Олімпіаду. Усі хлопці з цим згодні, але хочеться дійти навіть до фіналу.

- Дійти до фіналу чи виграти фінал?

- Виграти фінал. По-перше, потрібно згадати усі наші комбінації, взаємодії в обороні та атаці. Думаю, за тиждень ми вже будемо готові.

Я вважаю, група у нас дуже складна. Хорвати завжди були сильними й на молодіжному рівні, так і на дорослому. Іспанці - зрозуміло. Румуни також завжди були сильними. Коли грали з ними у Києві, то було дуже непросто, - сказав Сирота.

Нагадаємо, у групі підопічні Руслана Ротаня зіграють проти Румунії, Іспанії та Хорватії.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
это так сказал Ротань--но будет всё наоборот --проверено на ЧМ ПЕТРАКОВА--ОД-АЛЕКСАНДРИЯ --запомните он не тренер а Физрук
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
alex.belogubko (одесса)
это так сказал Ротань--но будет всё наоборот --проверено на ЧМ ПЕТРАКОВА--ОД-АЛЕКСАНДРИЯ --запомните он не тренер а Физрук
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус