Таловєров: У молодіжці Ротаня ми насамперед граємо головою, а не ногами


Захисник згадав молодіжне Євро-2023

Таловєров: У молодіжці Ротаня ми насамперед граємо головою, а не ногами

фото - Оксана Васильєва


Український захисник ЛАСКа Максим Таловєров прокоментував свій виступ на молодіжному Євро-2023 U-21.

Читайте такожДинамо цікавилося Таловєровим по-динамівськи – поцікавилося і забуло - Джерело

– Участь у нещодавньому молодіжному Євро, на твою думку, якось вплинула на тебе? Мені здається, що після цього турніру до тебе виникає більше інтересу.

– Для мене великою честю було грати на цьому турнірі. Наскільки я знаю, так, справді, інтерес до мене збільшився. За це хочу подякувати команді, а також Руслану Ротаню та його тренерському штабу. Це все завдяки їхній праці.

– На цьому Євро кого можеш виділити? Можливо, серед учасників турніру ти побачив майбутнього володаря Золотого м'яча?

– Так, бачив там одного футболіста, за збірну України грав – Михайло Мудрик, якщо не помиляюсь (посміхається). Він мене вразив на полі найбільше.

– Як тобі було грати у важкий для реалізації футбол Ротаня? Ризикований, але гарний, якщо все виходить.

– Це повна протилежність стилю "Славії". Тому що в команді Ротаня ми перш за все граємо головою, а не ногами. Я щасливий, що працював із цим тренером. Адже він навчив мене думати, як правильно приймати рішення та зберігати м'яч у тяжкій ситуації. А також думати на полі швидше, ніж я це робив раніше. Для мене це справді великий досвід.

З іншого боку, у "Славії" більш примітивний футбол, там більше боротьби один на один. Але там я теж навчився багато в роботі на оборону. Загалом я вдячний кожному тренеру, з яким працюю, беру щось від кожного. Але Руслан Ротань поставив нам справді класний футбол. Ці два з половиною роки молодь із ним була чудовою.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
alex 66 (Кременчук)
А Сарапій та Когут сьогдні грали дупою.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
avatar
alex 66 (Кременчук)
А Сарапій та Когут сьогдні грали дупою.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус