Мельгоса: Не повністю задоволений матчем із Люксембургом


Тренер підбив підсумки матчу

Мельгоса: Не повністю задоволений матчем із Люксембургом

Фото: twimg.com / Автор невідомий


Молодіжна збірна України здобула свою четверту перемогу у відборі на Євро-2025 з футболу. "Синьо-жовті" розгромили Люксембург — 4:0.

В коментарі для Суспільне.Спорт Мельгоса поділився враженнями від гри своєї команди.

  • Більше новин зі світу футболу читайте в режимі Live у Telegram UA-Football

"Рахунком ми задоволені. А про матч і як ми грали — є деякі моменти. У другому таймі були більш агресивні. Ну і нам пощастило, що вони були без одного гравця".

"Але я вважаю, що у другому таймі зробили один крок уперед, зіграли значно краще, ніж у першому. Ми мали шанси і в першому, і в другому таймах, але шанси у першому мені сподобалися не так сильно, як у другому. Просив футболістів більш атакувально грати, і це спрацювало у другому таймі".

"Я не повністю задоволений. Є деякі моменти, над якими нам треба працювати, але я знаю, над чим. З іншого боку, гравці моєї команди дуже відкриті для того, щоб спробувати щось нове. Особливо у другому таймі: попри те, що їх було менше, ми все одно зіграли краще, ніж у першому. Зробили цей крок уперед у порівнянні з першим таймом. Це не фінальний наш крок, є ще кілька, які ми маємо зробити, але це було непогано".

"Нам потрібно було знайти те місце, куди віддавати цю передачу на хід. Знали, що так можна робити, що вони гратимуть з високою лінією захисту".

"Я про це сказав, але й сказав, що гра може змінюватися, що подекуди нам треба буде зіграти зовнішніми м'ячами, а подекуди — в середину закидати. Від Рубчинського у першому таймі та Ваната в другому були класні забігання, і я звертав увагу, щоб закидали на зовнішню сторону. З Волошиним та Ванатом декілька разів проходило".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус