ЛНЗ - Металіст 1925 онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 26 серпня 2023, 15:00 - Центральный стадион . Трансляція: MEGOGO
Черкассы
0 - 1
Харьков
45' Дмитро Юсов
54' Владислав Хамелюк 60' Дмитро Юсов Вийшов: Dmytrenko, Vladyslav 60' Денис Олійник Вийшов: Tyshchenko, Ivan 61' Геннадій Пасіч Вийшов: Сергій Шестаков 67' Андрій Ткачук 68' Максим Жичиков 71' Антон Савін 72' Boyko, Vitaliy Вийшов: Nich, Nazaryi 75' Nich, Nazaryi 77' Rusyn, Rostyslav Вийшов: Андрій Ременюк 78' Бека Вачіберадзе Вийшов: Martinyuk, Yaroslav 86' Lopyryonok, Maksym Ivanovich Вийшов: Tarasenko, Oleh 87' Антон Савін Вийшов: Norenkov, Denys
Цікаві факти
  • FC Metalist 1925 Kharkiv have lost 3 matches in a row.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv haven't won in their last 6 games.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv haven't won any of their last 5 away matches.
  • Nazariy Muravskyi has more yellow cards (2) than any other player at LNZ Cherkasy. Mykyta Bezugly has collected 2 for FC Metalist 1925 Kharkiv.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv have conceded a goal in each of their last 5 matches.
  • LNZ Cherkasy wins 1st half in 48% of their matches, FC Metalist 1925 Kharkiv in 16% of their matches.
  • LNZ Cherkasy wins 48% of halftimes, FC Metalist 1925 Kharkiv wins 16%.
  • When LNZ Cherkasy leads 1-0 at home, they win in 80% of their matches.
  • When FC Metalist 1925 Kharkiv leads 0-1 away, they win in 80% of their matches.
  • When LNZ Cherkasy is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When FC Metalist 1925 Kharkiv is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In Premier League, LNZ Cherkasy has better performance than FC Metalist 1925 Kharkiv.
  • LNZ Cherkasy's performance of the last 5 matches is better than FC Metalist 1925 Kharkiv's.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Both teams lost their last match.
  • LNZ Cherkasy scores 1.67 goals when playing at home and FC Metalist 1925 Kharkiv scores 0.82 goals when playing away (on average).
  • FC Metalist 1925 Kharkiv's performance of the last 5 matches is better than LNZ Cherkasy's.
  • LNZ Cherkasy have lost 3 matches in a row.
  • LNZ Cherkasy have a losing streak of 3 matches at home.
Вийшов: Norenkov, Denys
87'
Lopyryonok, Maksym Ivanovich
Вийшов: Tarasenko, Oleh
86'
78'
Бека Вачіберадзе
Вийшов: Martinyuk, Yaroslav
77'
Rusyn, Rostyslav
Вийшов: Андрій Ременюк
Nich, Nazaryi
75'
Boyko, Vitaliy
Вийшов: Nich, Nazaryi
72'
Антон Савін
71'
68'
Максим Жичиков
67'
Андрій Ткачук
Геннадій Пасіч
Вийшов: Сергій Шестаков
61'
60'
Дмитро Юсов
Вийшов: Dmytrenko, Vladyslav
Денис Олійник
Вийшов: Tyshchenko, Ivan
60'
Владислав Хамелюк
54'
45'
1
У другому таймі 1925 займався тим, що намагався втримати власну перевагу, тоді як суперники без особливих успіхів намагались дістатись воріт. Повільний футбол, який ледь не вибухнув наприкінці, але Наумцю трохи не вистачило вдачі.
Усе! Матч завершено! 0:1! Металіст 1925 на ходу.
90+5'
Небезпечний момент
Капінус не дозволив Наумцю скористатись помилкою Мозіля, який не перехопив подачу з лівого флангу на дальню стійку.
90+2'
Прядун подачею з лівого флангу спрямував м'яч над воротами.
90'
Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме 5 хв.
89'
Пеньков витягнув із-під поперечини потужний удар із правого флангу штрафного від Ігора.
87'
На заміну Савіну вийшов Норенков.
86'
Лопирьонка з травмою замінили на Тарасенка.
85'
Знайшли Савіна передачею на правий фланг штрафного, але звідти він потужно пробив над поперечиною.
83'
Розібрались захисники з подачею з лівого флангу від Савіна на межу воротарського.
80'
Звело м'язи Лопирьонку, тож він тимчасово залишив поле.
77'
Мартинюк гратиме замість Вачібердазе.
77'
Русину на заміну вийшов Ременюк.
74'
Нича попередили за відмашку від Курила в центрі поля.
72'
Замість Бойка дограватиме Нич.
72'
Кутовий із лівого флангу на дальній стійці завершував головою Безуглий, але пробив над воротами.
70'
Дмитренко на лівому фланзі атаки проскочив на прийомі повз Савіна, а той зіграв супернику в ноги.
68'
Жичиков заробив попередження за підкат проти Шестакова на правому фланзі захисту.
66'
Ігор вийшов на полі замість Андрія Ткачука.
63'
Курило не дав Прядуну дістатись лицьової на правому фланзі штрафного.
61'
Олійник поступився місцем на полі Тишенку.
61'
Дмитренко грає замість Юсова.
60'
Пасіча замінив Шестаков.
59'
Бойко зі штрафного з лівого флангу вистрілив у ближню дев'ятку, але Мозіль був до цього готовий.
56'
Ударом головою на ближній завершував Наумець навіс із правого флангу від Савіна, але Мозіль на лінії воріт забрав м'яч до рук.
54'
Вачіберадзе обережно прокинув м'яч поміж ніг Хамелюку в центрі поля, а той його збив.
52'
Навіс із правого флангу від Наумця у воротарський пішов до рук воротаря.
49'
На утриманні м'яча намагається грати ЛНЗ цими хвилинами в позиційній атаці. Помінялись ролями.
47'
Грає з м'ячем на власній половині 1925 на старті другого тайму.
Було розпочато другий тайм!
У першому таймі футбол був доволі спокійним, але в підсумку 1925 зробив рішучий крок в атаці та таки порушив цю тишу. У ЛНЗ тим часом, окрім пострілів здалеку від Олійника, моментів і не видно.
Ідемо на перерву. 0:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45'
ГОЛ! Сидоров зіграв до лівого флангу штрафного на Юсова, який із-під захисника пробив під дальню стійку.
43'
У офсайді Пасіч під час спокійної передачі на лівий фланг штрафного.
41'
Спроба тонкого пострілу з дальньої відстані в зоні перед штрафним від Олійника пішла повз праву стійку.
38'
Грає з м'ячем на власній половині ЛНЗ. Без прискорень.
36'
Над воротами перевів Жичиков подачу з правого флангу на дальню стійку.
34'
Постріл від Бойка з лівого флангу з-за меж штрафного пройшов повз дальню стійку.
31'
Бойко виконав подачу з лівого флангу штрафного до рук Мозіля у воротарський.
29'
Олійник на прийомі передачі з лівого флангу перед чужим штрафним пішов від захисника, після чого пробив повз ліву стійку.
28'
Пеньков на дальньому виході перехопив закидання Вачіберазде з власної половини до правого флангу штрафного.
26'
Муравський від центральної лінії запустив діагональ ліворуч аж за лицьову.
24'
Кутовий
Вище воріт виконав удар головою Лопирьонок на завершення подачі кутового з лівого флангу на дальній бік штранфого.
22'
Пас Мозіля на правий фланг захисту пішов точно в аут.
20'
Помітно більше тримається м'яч у ЛНЗ цими хвилинами.
14'
Офсайд у Юсова на дальній стійці під час подачі з правого флангу.
12'
Мозіль забрав до рук спробу Наумця зміститись із правого флангу до межі штрафного з дальнім ударом.
11'
Передачею з лівого флангу в напрямку штрафного Пасіч піймав у офсайді Прядуна.
9'
Передачу Пасіча з лівого флангу захисники перехопили перед воротарським.
7'
Пеньков дістав із правої дев'ятки власних воріт складний дальній постріл Безуглого з центральної зони!
5'
Гості тримають м'яч на чужій половині в позиційній атаці.
3'
Вачібердазе в підкаті на правому фланзі пішов на м'яч під Пасіча та отримав коліном у голову.
1'
І вже арбітр Козик отримав м'ячем у спину від гравця ЛНЗ.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Металіст 1925 програв Шахтарю (1:2) та Олександрі (0:1), але виграв у Миная (1:0) та Гірника-Спорт у Кубку (3:1).
ЛНЗ до цього програв Чорноморцю (0:2) та Поліссю (1:2) й обіграв Минай (3:0), а після поразки в 1/16 фіналу Кубка України від Вікторії посеред тижня звільним тренера Олександра Ковпака.
Запасні: Сидоренко, І. Потімков, Рудавський, Червак, Арі, Мартинюк, Ременюк, Абдуллаєв, Дмитренко, Кравченко, Ігор, Чирук.
Металіст 1925: Мозіль — Жичиков, Безуглий, Курило, Капінус — А. Ткачук, Габелок, Вачіберадзе — Русин, Сидоров, Юсов.
Запасні: Самойленко, Дубовий, Тарасенко, Норенков, Копил, С. Шестаков, Тищенко, Нич.
ЛНЗ: Пеньков — Насонов, Лопирьонок, Муравський, Савін — Хамелюк — Наумець, Бойко, Олійник, Пасіч — Прядун.