Ліга Чемпіонів Таблиця Новини Команди Бомбардири
середа
10:35
Треба бачити. Сейв Буффона, який визначив розгром Барселони
Читайте на русском: Надо видеть. Сейв Буффона, который определил разгром Барселоны

Перший матч чвертьфіналу Ліги Чемпіонів закінчився гучною сенсацією. Звичайно, Ювентусу віддавали перевагу, проте, мабуть, ніхто не міг повірити, що Барселона повторить свою гру проти ПСЖ в Парижі (окрім фанатів Реалу хіба що). Та обнадійливих для Турину 3:0 могло б і не бути, якби не легенда команди, гравець, професіоналізм та людські якості якого будуть ставити в приклад через багато років. В епізоді на 21-й хвилині ідеальним було все: пас Мессі між захисниками майже від центрального кола, відкривання Іньєсти та удар на виконання у дальній кут. Проте рух рукою від Джанлуїджі Буффона перекреслив усі старання каталонців та напевне їх серйозно деморалізував. В наступній атаці Дібала заб’є другий гол у ворота Тер Штегена…