Еллардайс: Шокований непрофесіоналізмом гравців Евертона
Чемпіонат Англії
Головний тренер Евертона розкритикував свою команду після поразки Тоттенхему
Англія Таблиця Матчі Новости Команди Бомбардири Асистенти Гол+пас Відвідуваність
13.01.2018
субота
22:43
Читайте на русском: Эллардайс: Шокирован непрофессионализмом игроков Эвертона

Головний тренер "Евертона" Сем Еллардайс розкритикував свою команду після поразки "Тоттенхему" в матчі АПЛ (0:4).

"Наша гра в другому таймі була шоком. Я б очікував такого в складному матчі, але перший тайм пройшов досить-таки комфортно для нас. Я здивувався краху. Це був крах організованості і професіоналізму. Основи захисту були викинуті у вікно, і є питання, чи можна бути більш нудними, ніж ми сьогодні.

Тоттенгем - Евертон 4:0. Огляд матчу і відео голів

Мене здивувала така недисциплінованість після другого пропущеного гола. Ми не повинні були викидати рушник і перестати оборонятися. Я розчарований професіоналізмом своїх гравців. Так не має бути. Це мене шокувало, такого я раніше не бачив. Завтра ж треба з цим покінчити.

Волкотт? Подивимося сьогодні або завтра, яка буде ситуація", - сказав Еллардайс після матчу