Голи Тайє Тайво і Йоссі Бенаюна в кваліфікації Ліги Європи
08.07.2016
п'ятниця
11:18
ЛЄ. Тайє Тайво і Йоссі Бенаюн забивають в першому кваліфікаційному раунді
Читайте на русском: ЛЕ. Тайе Тайво и Йосси Бенаюн забивают в первом квалификационном раунде

Матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи цікаві не тільки окремим результатами команд, а й індивідуальними здобутками відомих у минулому футболістів.

Так, в складі фінського ХІКа голом з одинадцятиметрової позначки відзначився екс-футболіст київського "Динамо", італійського "Мілана", французького "Марселя" і англійського КПР Тайє Тайво. Нігерієць відкрив рахунок на 30-й хвилині зустрічі.

В підсумку, ХІК зіграв внічию 1:1, що в сумі з гостьовою перемогою 2:0 над литовським "Атлантас" допомогло фінам пройти до другого кваліфікаційного раунду. Там Тайє Тайво та компанія зіграють проти болгарського "Бероє".

В матчі "Ґоріца" (Словенія) – "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) єдиний гол на десятій хвилині зустрічі забив відомий за виступами за англійські "Вест Хем", "Ліверпуль", "Челсі", "Арсенал" і КПР Йоссі Бенаюн. Завдяки цій перемозі ізраїльтяни довели свою перевагу над словенцями до загального рахунку 4:0.

В наступному раунді "Макккабі" (Тель-Авів) зіграє проти казахського "Кайрата".