Матч розпочався!
"Епіцентр": 1 Чернобай Сергій, 20 Кристін Владислав, 19 Алібеков Ахмед, 3 Григоращук Степан, 97 Климець Олександр, 8 Глущук Юрій, 28 Ліповуз Андрій, 10 Беженар Андрій, 9 Кравчук Данило, 7 Стень Сергій, 99 Гірний Максим Запасні: 16 Жмурко Роман, 2 Жмуйда Олександр, 11 Гринь Сергій, 17 Бендера Іван, 21 Кристін Станіслав, 23 Павлученко Андрій, 26 Козловський Денис, 98 Ляшенко Андрій
"Нива": 41 Льопка Роман, 7 Корохов Євген, 25 Західний Павло, 3 Прокопчук Кирило, 21 Дворовенко Владислав, 5 Турчанов В'ячеслав, 16 Шалфєєв Єгор, 22 Паламар Руслан, 8 Будняк Іван, 17 Книш Данило, 9 Нехтій Владислав Запасні: 1 Захарчук Роман, 32 Клімов Георгій, 10 Сергійчук Михайло, 11 Урсолов Станіслав, 18 Шамич Дмитро, 19 Мнишенко Ярослав, 20 Місюра Євген, 23 Калінін Олександр, 27 Тименко Володимир, 29 Мельник Даніїл

Анонс матчу Епіцентр - Кудрівка-Нива 23.09.2023, Перша ліга України

між командою Епіцентр (Каменец-Подольский) та командою Кудрівка-Нива (Бузова) проходитиме в рамках по футболу: Перша ліга України 23-25 .

Дата проведення матчу: 23.09.2023
Час початку матчу: 15:00

Історія протистоянь Епіцентр (Каменец-Подольский) та командою Кудрівка-Нива (Бузова):

між командами закінчився перемогою на користь команди Епіцентр, тоді як команда Кудрівка-Нива залишилася з поразкою . Зіткнення Кудрівка-Нива та Епіцентр у попередньому футбольному матчі 24.11.2023 закінчилось : 0:2 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Епіцентр - Кудрівка-Нива можна подивитися 23.09.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Епіцентр - Кудрівка-Нива, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Епіцентр (Каменец-Подольский)
Рік заснування Епіцентр (Каменец-Подольский): 1960

команди Епіцентр був зіграний проти ФСК Маріуполь - 28.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Епіцентр.

Назва: Кудрівка-Нива (Бузова)
Рік заснування Кудровка-Нива (Бузова): 1980

команди Кудрівка-Нива був зіграний проти Вікторія - 21.04.2024, у рамках Перша ліга України 2025 та закінчився перемогою команди Кудрівка-Нива.

Слідкуйте за результатами матчу Епіцентр - Кудрівка-Нива онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.