Салернітана - Дженоа онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 21 січня 2024, 19:00 - Аречи . Трансляція: MEGOGO Футбол Второй
Головний суддя: Даниеле Орсато
Салерно
1 - 2
Генуя
2' Martegani, Agustin 13' Retegui, Mateo 29' Frendrup, Morten 45' Мілан Бадель
58' Gudmundsson, Albert 60' Bani, Mattia 68' Тома Башич Вийшов: Kastanos, Grigoris 70' Vogliacco, Alessandro 71' Vogliacco, Alessandro Вийшов: Мортен Торсбі 75' Tchaouna, Loum Вийшов: Ikwuemesi, Chukwubuikem 75' Lovato, Matteo Вийшов: Zanoli, Alessandro 82' Bradaric, Domagoj Вийшов: Legowski, Mateusz 83' Martegani, Agustin Вийшов: Daniliuc, Flavius 87' Strootman, Kevin Вийшов: Калєб Екубан 90' Martínez, Josep
  • The most common result of matches between US Salernitana and Genoa CFC when US Salernitana is playing at home is 0-1. 3 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between US Salernitana and Genoa CFC is 0-1. 5 matches have ended with this result.
  • During the last 10 meetings with US Salernitana playing at home, US Salernitana have won 5 times, there have been 2 draws while Genoa CFC have won 3 times. The goal difference is 12-7 in favour of US Salernitana.
  • During the last 22 meetings, US Salernitana have won 7 times, there have been 5 draws while Genoa CFC have won 10 times. The goal difference is 32-21 in favour of Genoa CFC.
  • Genoa CFC's last away win against US Salernitana was in 2003.
  • Did you know that US Salernitana scores 24% of their goals between the minutes 46-60?
  • Did you know that Genoa CFC scores 40% of their goals between the minutes 31-45?
  • US Salernitana have lost 3 matches in a row.
  • Genoa CFC haven't lost in their last 5 games.
  • When playing at home, US Salernitana have not lost to Genoa CFC in their last 4 encounters.
  • US Salernitana haven't scored in 3 of their 10 home matches in Serie A this season.
  • Genoa CFC haven't scored in 4 of their 10 away matches in Serie A this season.
  • US Salernitana's home record this season: 1-4-5.
  • Antonio Candreva is US Salernitana's top scorer with 5 goals. Albert Gudmundsson has scored 8 times for Genoa CFC.
  • Antonio Candreva has assisted the most goals for US Salernitana with 5. Morten Frendrup is Genoa CFC's biggest assister (3).
  • Norbert Gyomber has more yellow cards (9) than any other player at US Salernitana. Ruslan Malinovskyi has collected 7 for Genoa CFC.
  • A year ago, US Salernitana were number 15 in the table with 21 points. Now they are number 20 with 12 points.
  • US Salernitana have scored at least one goal for 7 consecutive matches.
  • US Salernitana wins 1st half in 23% of their matches, Genoa CFC in 42% of their matches.
  • US Salernitana wins 23% of halftimes, Genoa CFC wins 42%.
  • The winner of their last meeting was Genoa CFC.
  • On their last meeting Genoa CFC won by 1 goals.
  • When US Salernitana leads 1-0 at home, they win in 66% of their matches.
  • When Genoa CFC leads 0-1 away, they win in 37% of their matches.
  • When US Salernitana is down 0-1 home, they win 20% of their matches.
  • When Genoa CFC is down 1-0 away, they win 11% of their matches.
  • In Serie A, Genoa CFC has better performance than US Salernitana.
  • Genoa CFC's performance of the last 5 matches is better than US Salernitana's.
  • Genoa CFC have lost just 1 of their last 5 games against US Salernitana (in all competitions).
  • In the last 5 meetings US Salernitana won 1, Genoa CFC won 3, 1 draws.
  • US Salernitana scores 0.6 goals in a match against Genoa CFC and Genoa CFC scores 1 goals against US Salernitana (on average).
  • Average number of goals in meetings between US Salernitana and Genoa CFC is 1.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between US Salernitana and Genoa CFC is 0.6.
  • Both teams haven't won their last match in Serie A.
  • US Salernitana scores 1.48 goals when playing at home and Genoa CFC scores 0.95 goals when playing away (on average).
Останні матчі - Дженоа
90'
Martínez, Josep
87'
Strootman, Kevin
Вийшов: Калєб Екубан
Martegani, Agustin
Вийшов: Daniliuc, Flavius
83'
Bradaric, Domagoj
Вийшов: Legowski, Mateusz
82'
Tchaouna, Loum
Вийшов: Ikwuemesi, Chukwubuikem
75'
Lovato, Matteo
Вийшов: Zanoli, Alessandro
75'
71'
Vogliacco, Alessandro
Вийшов: Мортен Торсбі
70'
Тома Башич
Вийшов: Kastanos, Grigoris
68'
60'
Bani, Mattia
58'
Gudmundsson, Albert ГООЛ!
45'
Мілан Бадель
29'
Frendrup, Morten
13'
Retegui, Mateo ГООЛ!
ГООЛ! Martegani, Agustin
2'
5
Трансляція матчу "Салернітана" - "Дженоа"
В ефірі
Матч завершився - 1:2! Четверта поспіль поразка для "Салернітани".
90+2'
Продовжують тиснути на захист суперників господарі поля, але довести свої атаки до логічного завершення ніяк не можуть.
До основного часу другого тайму арбітр компенсував п'ять хвилин. Хвилини надії для футболістів "Салернітани".
87'
Заміна у гостей. Замість Стротмана на поле виходить Екубан.
85'
Футболісти "Дженоа" навіть не намагаються забити ще, вони зараз повністю сконцентрувалися на якісній грі у захисті.
82'
Контролюють м'яч господарі поля, але без просування вперед. Без ударів по воротам неможливо забити.
79'
Надмірне бажання зрівняти рахунок негативно впливає на господарів поля. У грі "Салернітани" багато сумбуру.
76'
Відзначимо футболістів "Дженоа", які після забитого м'яча грамотно збивають темп матчу. Гості не ризикують.
73'
Замість Вольякко виходить Торсбю. Дочекалися заміни і у складі "Дженоа". Тепер гості не гратимуть у три центральні захисника.
71'
Неуважно зіграв Кандрева і опинився поза грою. Перспективна атака господарів поля завершилася нічим.
69'
Перша заміна у нашому матчі. Замість Башича виходить Кастанос.
66'
Як не дивно, але тренерський штаб "Салернітани" поки що обходиться без замін. Занадто пасивно у другому таймі грають господарі поля.
63'
Кандрева потужно пробивав зі штрафного, але влучив у поперечину. Шикарний удар і зараз пощастило гостям.
60'
З огляду на перебіг матчу досить нелогічний гол, але гості все ж дочекалися помилки суперника.
58'
Гудмундссон холоднокровно реалізував одинадцятиметровий - 1:2. Очоа нічого з цим ударом зробити не зміг.
56'
Захисник "Салернітани" зіграв рукою у штрафній і арбітр призначив пенальті.
55'
Сімі грубо зіграв проти голкіпера "Дженоа" Мартінеса, але арбітр вирішив не демонструвати попередження нападнику.
53'
Гості намагаються відвести гру від власних воріт, але у перехідній фазі у них відчуваються проблеми.
50'
Продовжуть контролювати м'яч господарі поля, але досягнути свого їм не вдається. Занадто мало нестандартних дій.
47'
У перерві тренери обійшлися без замін. Продовжують команди грати у стартових складах.
Другий тайм розпочався!
Команди активно розпочали гру, але після того як "Дженоа" зрівняла рахунок темп сповільнився. Кінцівку тайму набагато активніше провели господарі поля, але довести свої атаки до логічного завершення не змогли.
Перший тайм завершився - 1:1!
42'
Господарі поля притиснули суперника до власних воріт, але довести свої атаки до логічного завершення не можуть.
39'
Господарі поля вже чотири рази опинялися поза грою, а гості - жодного. Це свідчить про активну гру футболістів "Салернітани".
36'
Наприкінці тайму знову перехопили ініціативу господарі поля, але конструктиву у заключній третині поля їм все ж не вистачає.
33'
Відзначимо активну гру Кандреви, який у свої 36 років є лідером "Салернітани". Через нього будують свою гру господарі поля.
30'
Перше попередження у нашому матчі за грубу гру отримує Френдруп. Цей гравець "Дженоа" наступний матч пропускатиме.
27'
У ці хвилини досить непросто оборонятися господарям поля, адже футболісти "Дженоа" намагаються активно грати за рахунок флангів.
24'
Відсоток володіння м'ячем - 46% проти 54%. У гостей два удари по воротам, а у футболістів "Салернітани" - один.
20'
Почали більше грати першим номером гості, але без просування вперед. Захисники "Салернітани" грають досить уважно.
17'
Зараз складно віддати комусь перевагу. Обидві команди по черзі володіють м'ячем, але окрім голів поки що моментів не було.
14'
Перша небезпечна атака у гостей і відразу гол. Після передачі Баделя потужно у ближній кут пробив Ретегі - 1:1.
12'
Попри рахунок футболісти "Дженоа" поки що не намагаються високо пресингувати своїх суперників. Темп гри комфортний для господарів поля.
9'
Після розіграшу стандарту пробивав з-за меж штрафної Маліновський, але прямо в руки голкіперу. Проблем для Очоа не було.
8'
На перших хвилинах домінують господарі поля, але окрім результативного удару Мартегані поки що немає що згадати.
5'
Гості не можуть поки що спокійно вийти в атаку. Відзначимо високий пресинг футболістів "Салернітани".
2'
Шикарний початок зустрічі для господарів. Після прострілу з флангу розстріляв ворота Мартегані - 1:0. Для нього це дебютний гол у сезоні.
Матч розпочався!
"Салернітана" (стартовий склад): Очоа - Брадарич, Ловато, Дьомбер, П'єроцці, Башич, Маджоре, Мартегані, Чауна, Кандрева, Сімі
"Дженоа" (стартовий склад): Мартінес - Васкес, Бані, Спенс, Маліновський, Стротман, Вольякко, Френдруп, Альберт, Ретегі, Бадель
"Салернітана" програла три матчі поспіль, але варто звертати увагу на суперників. Остання команда Серії А двічі поступилася "Ювентусу", а також "Наполі". "Дженоа" не може виграти три матчі поспіль - три нічиї.
Запрошуємо вас на текстову трансляцію матчу 21 туру Серії А, в якому "Салернітана" прийматиме "Дженоа". Гра розпочнеться о 19:00.