Дженоа - Салернітана онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 27 жовтня 2023, 21:45 - Луиджи Феррарис . Трансляція: MEGOGO Футбол Второй
Головний суддя: Давиде Масса
Генуя
1 - 0
Салерно
35' Gudmundsson, Albert 37' Руслан Малиновський 37' Maggiore, Giulio 39' Bradaric, Domagoj 42' Bani, Mattia
46' Bradaric, Domagoj Вийшов: Sambia, Junior 46' Антоніо Кандрева Вийшов: Bohinen, Emil 46' Retegui, Mateo Вийшов: Калєб Екубан 54' Bani, Mattia Вийшов: De Winter, Koni 58' Мілан Бадель Вийшов: Strootman, Kevin 58' Руслан Малиновський Вийшов: Kutlu, Berkan 64' Maggiore, Giulio Вийшов: Legowski, Mateusz 64' Lovato, Matteo 70' Норберт Дьйомбер 71' De Winter, Koni 77' Cabral, Jovane Вийшов: Tchaouna, Loum 86' Ikwuemesi, Chukwubuikem 90' Sabelli, Stefano Вийшов: Vogliacco, Alessandro
  • During the last 11 meetings with Genoa CFC playing at home, Genoa CFC have won 6 times, there have been 3 draws while US Salernitana have won 2 times. The goal difference is 24-9 in favour of Genoa CFC.
  • During the last 21 meetings, Genoa CFC have won 9 times, there have been 5 draws while US Salernitana have won 7 times. The goal difference is 31-21 in favour of Genoa CFC.
  • US Salernitana's last away win against Genoa CFC was in 2004.
  • US Salernitana have a losing streak of 3 matches in Serie A.
  • In Serie A, US Salernitana have lost their last 3 away matches.
  • Did you know that Genoa CFC scores 30% of their goals between the minutes 31-45?
  • US Salernitana have lost 3 matches in a row.
  • US Salernitana haven't won in their last 9 games.
  • US Salernitana have lost 3 away matches in a row.
  • US Salernitana haven't won any of their last 14 away matches.
  • When playing at home, Genoa CFC have not lost to US Salernitana in their last 5 encounters.
  • Genoa CFC haven't scored in 1 of their 4 home matches in Serie A this season.
  • US Salernitana haven't scored in 3 of their 4 away matches in Serie A this season.
  • US Salernitana's away record this season: 0-1-3.
  • A year ago, US Salernitana were number 15 in the table with 10 points. Now they are number 19 with 4 points.
  • Genoa CFC have conceded a goal in each of their last 7 matches.
  • US Salernitana have not managed to score in their last 3 matches.
  • US Salernitana have conceded a goal in each of their last 9 matches.
  • Genoa CFC wins 1st half in 43% of their matches, US Salernitana in 18% of their matches.
  • Genoa CFC wins 43% of halftimes, US Salernitana wins 18%.
  • Their last meeting was a draw. (1-1)
  • When Genoa CFC leads 1-0 at home, they win in 82% of their matches.
  • When US Salernitana leads 0-1 away, they win in 20% of their matches.
  • When Genoa CFC is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When US Salernitana is down 1-0 away, they win 6% of their matches.
  • In Serie A, Genoa CFC has better performance than US Salernitana.
  • Genoa CFC's performance of the last 5 matches is better than US Salernitana's.
  • US Salernitana has streak of 3 matches with 0 scored goals.
  • In the last 5 meetings Genoa CFC won 2, US Salernitana won 2, 1 draws.
  • Genoa CFC scores 1 goals in a match against US Salernitana and US Salernitana scores 1 goals against Genoa CFC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Genoa CFC and US Salernitana is 2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Genoa CFC and US Salernitana is 0.6.
  • Both teams haven't won their last match in Serie A.
  • Both teams lost their last match.
  • Both teams didn't score on their last match.
  • Genoa CFC scores 1.73 goals when playing at home and US Salernitana scores 0.9 goals when playing away (on average).
  • Mattia Bani has more yellow cards (4) than any other player at Genoa CFC. Norbert Gyomber has collected 4 for US Salernitana.
  • Genoa CFC has streak of 2 matches with 0 scored goals.
Вийшов: Vogliacco, Alessandro
90'
86'
Ikwuemesi, Chukwubuikem
77'
Cabral, Jovane
Вийшов: Tchaouna, Loum
De Winter, Koni
71'
70'
Норберт Дьйомбер
64'
Maggiore, Giulio
Вийшов: Legowski, Mateusz
64'
Lovato, Matteo
Мілан Бадель
Вийшов: Strootman, Kevin
58'
Руслан Малиновський
Вийшов: Kutlu, Berkan
58'
Bani, Mattia
Вийшов: De Winter, Koni
54'
46'
Bradaric, Domagoj
Вийшов: Sambia, Junior
46'
Антоніо Кандрева
Вийшов: Bohinen, Emil
Retegui, Mateo
Вийшов: Калєб Екубан
46'
42'
39'
37'
37'
ГООЛ! Gudmundsson, Albert
35'
1
Трансляція матчу "Дженоа" - "Салернітана"
В ефірі
Дженоа перемагає, Маліновський записує на себе асист. Хоча роль Руслана у гольовій атаці невелика, він все ж доклався до перемоги хорошою грою в центрі поля.
90+6'
Матч завершився.
90+3'
Сабеллі поступився місцем на полі Вольякко.
90+1'
Діа не влучив у порожні ворота з метра, але гол все одно не зарахували б через положення поза грою.
90+1'
Компенсовано пʼять хвилин.
86'
Іквуемесі отримав жовту.
84'
Салернітана нарешті створила відмінний момент, але зрівняти рахунок не вдалося! Маццоккі головою пробив у поперечку, а добивання Іквуемесі виявилося неточним.
78'
Гудмундссон подав зі штрафного, Очоа вийшов із воріт і впевнено забрав мʼяч.
73'
Такий от футбол у нижній частині турнірної таблиці Серії А. Самі лише заміни та жовті картки, з ігрових моментів нічого навіть згадати в другому таймі.
71'
Де Вінтер високо підняв ногу та зіграв у корпус суперника, а не в мʼяч.
70'
Дьомбер підіграв собі рукою в боротьбі з Екубаном.
64'
Ленговський та Іквуемесі замінили відповідно Маджоре та Ловато.
59'
Освіжає центр поля Джилардіно. Бадель і Маліновський пішли відпочивати, Стротман і Кутлу вступили в гру.
57'
Небезпечна подача зі штрафного пішла на Бохінена, зовсім трохи не вистачило норвежцю, щоб замкнути.
54'
Ще одна травма в складі Дженоа. Бані попросив заміну, Де Вінтер уже в грі.
46'
Бохінен і Самбія вийшли в Салернітани. Кандрева та Брадарич на сьогодні все.
46'
Екубан замінив Ретегі. Пошкодження італійця виявилося серйознішим, ніж здавалося спочатку.
46'
Другий тайм розпочався.
Підопічні Джилардіно дають якість у першому таймі. Повністю переграли Салернітану та могли вести більше, ніж в один мʼяч.
45+4'
Перерва.
45+2'
Кабрал змістився з флангу ближче до центру та завдав удару, незважаючи на солідну відстань до воріт. Точності не вистачило.
45+1'
Додано три хвилини.
43'
Очоа поки єдиний, хто грає в гостей. Чергове спасіння мексиканця, цього разу після удару Сабеллі. Відзначимо також комбінацію Дженоа, красиво розтягнули оборону суперника.
42'
Бані не надто грубо порушив правила, але все одно побачив перед собою жовте світло. Наступний матч чемпіонату він пропустить.
39'
Арбітр зафіксував відкладений фол і показав Брадаричу жовту картку.
37'
Обійтися без жовтої картки Маліновський не може. Вдарив Кандреву ззаду по ногах і спровокував Маджоре, який теж був попереджений.
35'
Дженоа заслужено відкриває рахунок! Гудмундссон отримав мʼяч від Маліновського, вийшов на межу карного та точно пробив у дальній нижній кут. В цьому епізоді навіть Очоа був безсилий.
34'
Момент у Салернітани. Діа отримав мʼяч у карному та досить якісно пробив у дальній кут. Довелося Мартінесу вступати в гру.
25'
Не дуже видовищний футбол. Маліновський при цьому виглядає пристойно, веде гру своєї команди з глибини.
20'
Кулібалі пішов у жорсткий стик із Бані, обидва отримали пошкодження. Лікарі на полі.
16'
Як же чудово зіграв Ретегі щойно! Спиною до воріт прийняв мʼяч, розвернувся і другим дотиком сильно пробив у дальній кут. Очоа кінчиками пальців перевів цей удар у штангу.
10'
Після спалаху на самому початку гра заспокоїлася. Дві рівні команди зараз на полі, обмінюються володіннями.
3'
І одразу ж другий момент з кутового! Бадель відкрився на ближній та підправив мʼяч у напрямку воріт, стійка врятувала Салернітану.
3'
Очоа видав вражаючий сейв! Дрегушин класно пробив головою після подачі з кутового, але досвідчений воротар не дав мʼячу опинитися в сітці.
1'
Матч розпочався.
Арбітр — Давіде Масса.
Запасні: Леалі (в), Соммаріва (в), Вольякко, Гальдамес, Де Вінтер, Екубан, Кутлу, Маттурро, Пушкаш, Стротман, Торсбю, Фіні, Хапс.
Стартовий склад Дженоа: Мартінес — Васкес, Бані, Дрегушин — Мартін, Маліновський, Бадель (к), Френдруп, Сабеллі — Гудмундссон, Ретегі. Головний тренер — Альберто Джилардіно.
Запасні: Костіль (в), Фіорілло (в), Ботхейм, Бохінен, Бронн, Данилюк, Іквуемесі, Кастанос, Ленговський, Мартегані, Самбія, Стюарт, Чауна.
Стартовий склад Салернітани: Очоа — Пірола, Дьомбер, Ловато — Брадарич, Кулібалі, Маджоре, Маццоккі — Джоване, Кандрева (к) — Діа. Головний тренер — Філіппо Індзагі.
UA-Футбол представляє вам текстову онлайн-трансляцію матчу 10-го раунду Серії А між Дженоа та Салернітаною.