Португалія - Швеція онлайн трансляція матчу

Міжнародні товариські матчі - 21 березня 2024, 21:45 . Трансляція: MEGOGO Футбол Третий
Головний суддя: Рикардо Де Бургос Бенгоэчеа
24' Leao, Rafael 33' Nunes, Matheus 33' Nunes, Matheus 45' Fernandes, Bruno
57' Bruma 58' Gyokeres, Viktor 61' Ramos, Goncalo 90' Nilsson, Gustaf
  • During the last 7 meetings with Portugal playing at home, Portugal have won 2 times, there have been 3 draws while Sweden have won 2 times. The goal difference is 10-8 in favour of Portugal.
  • During the last 12 meetings, Portugal have won 5 times, there have been 5 draws while Sweden have won 2 times. The goal difference is 17-11 in favour of Portugal.
  • Portugal have a winning streak of 10 matches.
  • Portugal have won 6 home matches in a row.
  • Portugal have kept a clean sheet in 3 matches in a row.
  • Portugal have scored at least one goal for 10 consecutive matches.
  • Portugal wins 1st half in 80% of their matches, Sweden in 45% of their matches.
  • Portugal wins 80% of halftimes, Sweden wins 45%.
  • The winner of their last meeting was Portugal.
  • On their last meeting Portugal won by 3 goals.
  • When Portugal leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When Sweden leads 0-1 away, they win in 50% of their matches.
  • When Sweden is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • Portugal's performance of the last 5 matches is better than Sweden's.
  • Portugal have lost just 1 of their last 5 games against Sweden (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Portugal won 4, Sweden won 1, 0 draws.
  • Portugal scores 2.2 goals in a match against Sweden and Sweden scores 1 goals against Portugal (on average).
  • Average number of goals in meetings between Portugal and Sweden is 3.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Portugal and Sweden is 1.
  • Portugal scores 4.2 goals when playing at home and Sweden scores 1.5 goals when playing away (on average).
Останні матчі - Швеція
90'
Nilsson, Gustaf ГООЛ!
ГООЛ! Ramos, Goncalo
61'
58'
Gyokeres, Viktor ГООЛ!
ГООЛ! Bruma
57'
ГООЛ! Fernandes, Bruno
45'
ГООЛ! Nunes, Matheus
33'
33'
ГООЛ! Leao, Rafael
24'
В ефірі
90'
ГОЛ! - (Швеція)
61'
ГОЛ! - (Португалія)
58'
57'
45+3'
33'
24'

Анонс матчу Португалія - Швеція 21.03.2024, Міжнародні товариські матчі

між командою Португалія та командою Швеція проходитиме в рамках по футболу: Міжнародні товариські матчі 2024 .

Дата проведення матчу: 21.03.2024
Час початку матчу: 21:45

Історія протистоянь Португалія та командою Швеція:

між командами закінчився перемогою на користь Португалія, тоді як команда Швеція залишилася з поразкою . Зіткнення Португалія та Швеція у попередньому футбольному матчі 21.03.2024 закінчилось : 5:2 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Роберто Мартинес и Tomasson, Jon Dahl розробили стратегії ведення гри, і після внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Португалія - Швеція можна подивитися 21.03.2024 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема Міжнародні товариські матчі. Текстову трансляцію матчу Португалія - Швеція, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Португалія
Країна: Португалия
Тренер: Фернанду Сантуш

команди Португалія був зіграний проти Словенія - 26.03.2024, у рамках Міжнародні товариські матчі 2024 та закінчився перемогою команди Словенія.

Назва: Швеція
Країна: Швеция
Тренер: Янне Андерссон

команди Швеція був зіграний проти Албанія - 25.03.2024, у рамках Міжнародні товариські матчі 2024 та закінчився перемогою команди Швеція.

Слідкуйте за результатами матчу Португалія - Швеція онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Міжнародні товариські матчі та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.