Матч розпочався!
"Лівий Берег": 1 Механів Максим, 27 Астахов Ернест, 97 Якимів Андрій, 23 Слотюк Арсен, 3 Дударенко Олександр, 14 Співаков Андрій, 18 Дедух Руслан, 19 Когут Микола, 96 Синиця Олег, 11 Войцеховський Владислав, 21 Сухоручко Даниїл Запасні: 71 Чеботарьов Віталій, 31 Сташків Вадим, 2 Соколов Олег, 4 Швець Володимир, 5 Самар Валерій, 6 Сільва Сантос Сіднней, 7 Мисик Мар'ян, 10 Литовченко Олексій, 17 Когут Іван, 79 Сердюк Максим, 28 Петренко Іван
"Карпати": 1 Кожухар Андрій, 44 Саків Тарас, 4 Бабогло Владислав, 2 Мизюк Олександр, 28 Полегенько Павло, 19 Клименко Владислав, 16 Рябов Артур, 26 Костенко Ян, 7 Підлепенець Євген, 8 Чачуа Амбросій, 10 Невес Алвес Ігор Запасні: 31 Ільющенков Олександр, 11 Картушов Єгор, 22 Векляк Богдан, 32 Козік Едуард, 47 Романюк Юрій, 71 Чех Максим, 9 Тлумак Юрій, 33 Шах Артур, 17 Демченко Єгор, 99 Сампайо Гальвао Аріельсон

Анонс матчу Лівий Берег - Карпати 12.04.2024, Перша ліга України

Поєдинок між командою Лівий Берег (Киев) та командою Карпати (Львов) проходитиме в рамках чемпіонату по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 12.04.2024
Час початку матчу: 13:30

Історія протистоянь між командами Лівий Берег (Киев) та командою Карпати (Львов):

Минулий поєдинок між командами закінчився перемогою на користь команди Карпати, тоді як команда Лівий Берег залишилася з поразкою . Зіткнення Лівий Берег та Карпати у попередньому футбольному матчі 12.04.2024 закінчилось з таким рахунком: 0:1 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після попередніх ігор внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Лівий Берег - Карпати можна подивитися 12.04.2024 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнір Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Лівий Берег - Карпати, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Лівий Берег (Киев)
Рік заснування Лівий Берег (Киев): 2017

Попередній матч команди Лівий Берег був зіграний проти Кудрівка-Нива - 27.04.2024, у рамках чемпіонату Перша ліга України 2025 та закінчився перемогою команди Кудрівка-Нива.

Назва: Карпати (Львов)
Рік заснування Карпаты (Львов): 2021

Минулий поєдинок команди Карпати був зіграний проти СК Полтава - 27.04.2024, у рамках турніру Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Карпати.

Слідкуйте за результатами матчу Лівий Берег - Карпати онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.