Матч розпочався!
Кремінь: 78 Коркодим Арсеній, 41 Дудник Юрій, 91 Аркуша Данило, 21 Паламарчук Іван, 35 Товкач Артем, 8 Панчишин Орест, 10 Савіцький Андрій, 11 Галоян Сімон, 24 Глоба Андрій, 30 Обаміна Майкл, 55 Куць Іван. Запасні: 40 Оксененко Станіслав, 29 Дихтярук Олександр, 7 Трофимюк Мирослав, 9 Уманець Артем, 20 Рокотянський Станіслав, 33 Сидоренко Данило, 18 Пастернак Назарій.
Хуст: 1 Левченко Ігор, 5 Сираш Микола, 30 Червінський Денис, 14 Шевчук Володимир, 13 Колчін Костянтин, 18 Новіков Сергій, 21 Приходько Назар, 99 Станкович Іван, 19 Борисенко Владислав, 7 Курилець Денис, 35 Баник Даніел. Запасні: 27 Рябенко Владислав, 9 Гарнага Владислав, 20 Василинець Василь, 22 Чабан Владислав, 77 Громенко Владислав, 8 Цвик Микола, 25 Лєднєв Нікіта, 33 Вадовський Максим, 6 Диянчук Дмитро, 55 Марій Владислав, 94 Іванов Владислав, 71 Янко Матвій, 12 Бєліменко Арсен, 15 Пилип Микола.

Анонс матчу ФК Хуст - Кремінь 14.04.2024, Перша ліга України

Протистояння між командою ФК Хуст (Хуст) та командою Кремінь (Кременчуг) проходитиме в рамках чемпіонату по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 14.04.2024
Час початку матчу: 13:30

Історія протистоянь між командами ФК Хуст (Хуст) та командою Кремінь (Кременчуг):

Минулий матч між командами закінчився перемогою на користь ФК Хуст, тоді як команда Кремінь залишилася з поразкою . Зіткнення ФК Хуст та Кремінь у попередньому футбольному матчі 14.04.2024 закінчилось з рахунком: 1:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після попередніх поєдинків внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу ФК Хуст - Кремінь можна подивитися 14.04.2024 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпіонат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу ФК Хуст - Кремінь, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: ФК Хуст (Хуст)

Попередній поєдинок команди ФК Хуст був зіграний проти Діназ - 20.04.2024, у рамках чемпіонату Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Діназ.

Назва: Кремінь (Кременчуг)
Рік заснування Кремень (Кременчуг): 1959
Тренер: Роман Локтионов

Минулий поєдинок команди Кремінь був зіграний проти Металіст - 26.04.2024, у рамках чемпіонату Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Металіст.

Слідкуйте за результатами матчу ФК Хуст - Кремінь онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.