Крилья Совєтов - Урал онлайн трансляція матчу

- 08 грудня 2019, 12:45 - Самара Арена
Головний суддя: Игорь Панин (Россия)
2 - 3
Екатеринбург
21' Nikita Chernov 26' Артем Фідлер 43'
50' 53' Varazdat Haroyan 54' Egorychev, Andrey Вийшов: Артем Фідлер 55' Радоньич Деян Вийшов: Олександр Гацкан 61' Дмитро Кабутов Вийшов: Terekhov A. 63' Srdjan Mijailovic 65' Радоньич Деян 69' Bavin, Yuri Вийшов: Kucharczyk, Michal 78' Олександр Анюков 83' El Kabir, Othman 87' Alexander Sobolev
Останні матчі - Урал
90+3'
Alexander Sobolev
87'
83'
El Kabir, Othman ГООЛ!
Олександр Анюков
78'
69'
Bavin, Yuri
Вийшов: Kucharczyk, Michal
ГООЛ! Радоньич Деян
65'
Srdjan Mijailovic
63'
Дмитро Кабутов
Вийшов: Terekhov A.
61'
Радоньич Деян
Вийшов: Олександр Гацкан
55'
54'
Egorychev, Andrey
Вийшов: Артем Фідлер
53'
Varazdat Haroyan
50'
ГООЛ!
43'
ГООЛ!
26'
Артем Фідлер
ГООЛ! Nikita Chernov
21'

Анонс матчу Крилья Совєтов - Урал 08.12.2019,

Поединок між командою Крилья Совєтов (Самара) та командою Урал (Екатеринбург) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: 2019/2020 , матч пройдет на стадіоні Самара Арена.

Дата проведення матчу: 08.12.2019
Час початку матчу: 12:45

Історія протистоянь между Крилья Совєтов (Самара) та командою Урал (Екатеринбург):

Предыдущий матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Крилья Совєтов та Урал у попередньому футбольному матчі 20.11.2021 закінчилось с таким счетом: 1:1 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд Божович М. и Parfyonov Dmytro розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Крилья Совєтов - Урал можна подивитися 08.12.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир . Текстову трансляцію матчу Крилья Совєтов - Урал, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Крилья Совєтов (Самара)
Рік заснування Крилья Совєтов (Самара): 1942
Країна: Россия
Тренер: Френки Веркотерен

Прошедший поединок команди Крилья Совєтов був зіграний проти Арсенал - 06.03.2022, у рамках турнира 2021/2022 та закінчився нічиєю.

Назва: Урал (Екатеринбург)
Тренер: Вадим Скрипченко

Предыдущий поединок команди Урал був зіграний проти Краснодар - 07.03.2022, у рамках турнира 2021/2022 та закінчився перемогою команди Краснодар.

Слідкуйте за результатами матчу Крилья Совєтов - Урал онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.