Камбуур - Феєноорд онлайн трансляція матчу

Кубок Нідерландів - 19 грудня 2019, 21:30 - Камбюр
1 - 2
Роттердам
67' Бергёйс Стивен 68' Вийшов: 70' Шмидт Доке 75' Ragnar Oratmangoen Вийшов: 75' Молун Робин 75' Ларссон Сэм Вийшов: 79' Ренато Ібарра 85' Бергёйс Стивен 87' Marcos Senesi 88' der Kaap K. Вийшов:
Вийшов:
88'
87'
Marcos Senesi ГООЛ!
85'
Бергёйс Стивен
79'
Ренато Ібарра
Ragnar Oratmangoen
Вийшов:
75'
ГООЛ! Молун Робин
75'
75'
Ларссон Сэм
Вийшов:
Шмидт Доке
70'
Вийшов:
68'
67'

Анонс матчу Камбуур - Феєноорд 19.12.2019, Кубок Нідерландів

Поединок між командою Камбуур та командою Феєноорд (Роттердам) проходитиме в рамках турнира по футболу: Кубок Нідерландів 2019/2020 , матч начнется на стадіоні Камбюр.

Дата проведення матчу: 19.12.2019
Час початку матчу: 21:30

Історія протистоянь между командами Камбуур та командою Феєноорд (Роттердам):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Феєноорд , тоді як команда Камбуур залишилася з поразкою . Зіткнення Камбуур та Феєноорд у попередньому футбольному матчі 19.12.2019 закінчилось с такими результатами: 1:2 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд Хенк де Йонг и Дик Адвокат розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Камбуур - Феєноорд можна подивитися 19.12.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Кубок Нідерландів. Текстову трансляцію матчу Камбуур - Феєноорд , хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Камбуур
Країна: Нидерланды

Прошедший матч команди Камбуур був зіграний проти Ваалвейк - 28.10.2020, у рамках турнира Кубок Нідерландів 2019/2020 та закінчився перемогою команди Камбуур.

Назва: Феєноорд (Роттердам)
Рік заснування Фейеноорд (Роттердам): 1908
Тренер: Джованни ван Бронкхорст

Прошедший матч команди Феєноорд був зіграний проти - 25.04.2024, у рамках турнира Чемпіонат Нідерландів 2023/2024 та закінчився перемогою команди Феєноорд .

Слідкуйте за результатами матчу Камбуур - Феєноорд онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Кубок Нідерландів та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.