Індепендьєнте - Deportivo Tachira онлайн трансляція матчу

Кубок Лібертадорес - 05 лютого 2020, 04:15 - Атанасио Хирардот
Головний суддя: Леодан Гонсалес (Уругвай)
Медельин
4 - 0
Сан-Кристобаль
23' Angulo, Larry 28' Camacho Figueira, Pablo Jesus 28' Juan Caicedo 43' Рейна Javier
46' Douglar Angarita Вийшов: Jacobo Kouffaty 50' Angulo, Larry 56' Velazquez, Jose 63' Velazquez, Jose 65' Вийшов: 69' Cuesta Baena J. M. Вийшов: Angulo, Larry 69' Zalzman David Вийшов: Cermeno Carlos 70' Cuesta Baena J. M. 75' Federico Laurito Вийшов: Juan Caicedo 80' Luis Mena Вийшов: Dimas Delgado
Вийшов: Dimas Delgado
80'
Federico Laurito
Вийшов: Juan Caicedo
75'
ГООЛ! Cuesta Baena J. M.
70'
Cuesta Baena J. M.
Вийшов: Angulo, Larry
69'
69'
Zalzman David
Вийшов: Cermeno Carlos
65'
Вийшов:
63'
Velazquez, Jose
56'
Angulo, Larry
50'
46'
Douglar Angarita
Вийшов: Jacobo Kouffaty
ГООЛ! Рейна Javier
43'
28'
Camacho Figueira, Pablo Jesus
Juan Caicedo
28'
ГООЛ! Angulo, Larry
23'

Анонс матчу Індепендьєнте - 05.02.2020, Кубок Лібертадорес

Матч між командою Індепендьєнте (Медельин) та командою (Сан-Кристобаль) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Кубок Лібертадорес 2019/2020 , матч начнется на стадіоні Атанасио Хирардот.

Дата проведення матчу: 05.02.2020
Час початку матчу: 04:15

Історія протистоянь между командами Індепендьєнте (Медельин) та командою (Сан-Кристобаль):

Прошедший матч між командами закінчився перемогою на користь , тоді як команда Індепендьєнте залишилася з поразкою . Зіткнення та Індепендьєнте у попередньому футбольному матчі 12.02.2020 закінчилось со счетом: 2:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Альдо Бобадилья и Juan Tolisano розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Індепендьєнте - можна подивитися 05.02.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Кубок Лібертадорес. Текстову трансляцію матчу Індепендьєнте - , хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Індепендьєнте (Медельин)
Країна: Колумбия

Прошедший поединок команди Індепендьєнте був зіграний проти Інтернасьйонал - 29.06.2023, у рамках чемпионата Кубок Лібертадорес 2023 та закінчився перемогою команди Інтернасьйонал.

Назва: (Сан-Кристобаль)
Країна: Венесуэла

Предыдущий поединок команди був зіграний проти Палмейрас - 25.05.2022, у рамках чемпионата Кубок Лібертадорес 2022 та закінчився перемогою команди Палмейрас.

Слідкуйте за результатами матчу Індепендьєнте - онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Кубок Лібертадорес та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.