“Агробізнес”: 30 Мозіль Олег, 29 Дідик Роман, 14 Думанюк Артур, 19 Когут Микола, 17 Курило Ігор, 10 Юхимович Дмитро, 9 Гагун Роман, 80 Семенюк Сергій, 21 Бойчук Ігор, 8 Кухарук Андрій, 16 Семенець Богдан. Запасні: 31 Артим Андрій, 1 Воробей Олександр, 15 Слотюк Арсен, 44 Захарченко Євгеній, 25 Груша Віталій, 18 Когут Іван, 5 Палюх Сергій, 89 Козьбан Дмитро, 13 Черненко Руслан, 74 Іванченко Богдан, 22 Косовський Сергій, 77 Петров Сергій. “Миколаїв”: 16 Агаларов Амір, 31 Порох Богдан, 4 Парцванія Темур, 34 Березянський Павло, 33 Ульянов Дмитро, 2 Ляшевський Владислав,44 Вітенчук Вадим, 14 Охрончук Владислав, 93 Паламар Руслан, 25 Зарічнюк Євген, 10 Яворський Вадим. Запасні: 1 Шеліхов Денис, 65 Росляков Владислав, 89 Швець Владислав, 19 Біневський Сергій, 7 Войцеховський Владислав, 21 Черепущак Юрій, 17 Кравченко Сергій, 39 Куксенко Богдан, 23 Ковальов Андрій.

Анонс матчу Агробізнес - МФК Миколаїв 03.08.2020, Перша ліга України

Противостояние між командою Агробізнес (Волочиск) та командою МФК Миколаїв (Николаев) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша ліга України 2019/2020 .

Дата проведення матчу: 03.08.2020
Час початку матчу: 18:00

Історія протистоянь между Агробізнес (Волочиск) та командою МФК Миколаїв (Николаев):

Прошедший матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Агробізнес та МФК Миколаїв у попередньому футбольному матчі 12.06.2021 закінчилось с такими результатами: 1:1 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Агробізнес - МФК Миколаїв можна подивитися 03.08.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Агробізнес - МФК Миколаїв, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Агробізнес (Волочиск)
Рік заснування Агробізнес (Волочиск): 2016
Тренер: Александр Чижевский

Предыдущий матч команди Агробізнес був зіграний проти Вікторія - 28.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2025 та закінчився перемогою команди Вікторія.

Назва: МФК Миколаїв (Николаев)
Рік заснування МФК Николаев (Николаев): 1920
Тренер: Илья Близнюк

Предыдущий поединок команди МФК Миколаїв був зіграний проти Реал Фарма - 06.11.2021, у рамках турнира Друга ліга України 2021/2022 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Агробізнес - МФК Миколаїв онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.