Флитвуд Таун - Рочдейл онлайн трансляція матчу

Перша Ліга Англії - 10 квітня 2021, 17:00 - Хайбари
Головний суддя: Роберт Мадли
Флитвуд
1 - 0
Рочдейл
13' Done, Matt Вийшов: Baah, Kwadwo
52' O'Connell, Eoghan 54' Маклафлин, Райан 57' Grant, Conor Вийшов: Dooley, Stephen 57' Shaughnessy, Conor Вийшов: Morley, Aaron 66' Коннолли, Каллум 69' Roberts, Haydon Вийшов: Vale, Jack 79' Батти, Даниэль 79' Vassell, Kyle 90' Бернс, Уэс 90' Маккай, Барри
Бернс, Уэс
90'
Маккай, Барри
90'
Батти, Даниэль
79'
Vassell, Kyle
79'
69'
Roberts, Haydon
Вийшов: Vale, Jack
Коннолли, Каллум
66'
57'
Grant, Conor
Вийшов: Dooley, Stephen
57'
Shaughnessy, Conor
Вийшов: Morley, Aaron
54'
Маклафлин, Райан
ГООЛ! O'Connell, Eoghan
52'
13'
6
90+1'
Замена Маккай, Барри : Rydel, Ryan - (Флитвуд Таун)
90'
Замена Бернс, Уэс : Saunders, Harvey - (Флитвуд Таун)
79'
Замена : Garner, Gerard - (Флитвуд Таун)
79'
Замена Батти, Даниэль : Biggins, Harrison - (Флитвуд Таун)
69'
Замена - ("Рочдейл")
66'
Жёлтая карточка Коннолли, Каллум - (Флитвуд Таун)
57'
57'
54'
Жёлтая карточка Маклафлин, Райан - ("Рочдейл")
52'
ГОЛ! - (Флитвуд Таун)
13'

Анонс матчу Флитвуд Таун - "Рочдейл" 10.04.2021, Перша Ліга Англії

Матч між командою Флитвуд Таун (Флитвуд) та командою "Рочдейл" (Рочдейл) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша Ліга Англії 2020/2021 , матч пройдет на стадіоні Хайбари.

Дата проведення матчу: 10.04.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія протистоянь между клубами Флитвуд Таун (Флитвуд) та командою "Рочдейл" (Рочдейл):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь Флитвуд Таун, тоді як команда "Рочдейл" залишилася з поразкою . Зіткнення Флитвуд Таун та "Рочдейл" у попередньому футбольному матчі 10.04.2021 закінчилось с таким счетом: 1:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Флитвуд Таун - "Рочдейл" можна подивитися 10.04.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша Ліга Англії. Текстову трансляцію матчу Флитвуд Таун - "Рочдейл", хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Флитвуд Таун (Флитвуд)

Прошедший поединок команди Флитвуд Таун був зіграний проти "Бертон Альбіон" - 27.04.2024, у рамках турнира Перша Ліга Англії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Флитвуд Таун.

Назва: "Рочдейл" (Рочдейл)
Рік заснування "Рочдейл" (Рочдейл): 1932

Предыдущий поединок команди "Рочдейл" був зіграний проти Бристоль Роверс - 05.11.2022, у рамках турнира Кубок Англії 2022/2023 та закінчився перемогою команди Бристоль Роверс.

Слідкуйте за результатами матчу Флитвуд Таун - "Рочдейл" онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша Ліга Англії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.