• Jamaica scores 2 goals when playing at home and Panama scores 2.44 goals when playing away (on average).
  • When Jamaica leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Jamaica and Panama is 0.6.
  • Jamaica scores 0.4 goals in a match against Panama and Panama scores 1 goals against Jamaica (on average).
  • Jamaica has streak of 2 matches with 0 scored goals.
  • Jamaica have lost 3 matches in a row.
  • When Panama is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • During the last 9 meetings, Jamaica have won 1 times, there have been 3 draws while Panama have won 5 times. The goal difference is 11-5 in favour of Panama.
1
90+3'
Штрафной удар
90+3'
Удар от ворот
90+1'
90+1'
Показано дополнительное время + 5
90'
89'
Жёлтая карточка
89'
88'
87'
87'
Возвращение после травмы
86'
Травма
85'
85'
84'
82'
ГОЛ!
81'
Вне игры
81'
Угловой удар
80'
80'
79'
78'
77'
76'
76'
Травма
75'
Сейв
75'
Удар по воротам
72'
70'
70'
70'
68'
67'
65'
65'
64'
63'
Травма
63'
60'
Сейв
60'
58'
57'
56'
56'
55'
53'
53'
51'
Вне игры
50'
49'
Вне игры
48'
48'
48'
46'
45+1'
Показано дополнительное время + 1
44'
Вне игры
43'
39'
ГОЛ!
38'
37'
Сейв
37'
36'
Сейв
35'
35'
34'
33'
31'
30'
27'
27'
25'
23'
23'
17'
14'
ГОЛ!
13'
11'
9'
9'
9'
Удар мимо ворот
7'
5'
5'
4'
3'
3'
2'
1'

Анонс матчу - 06.09.2021, Чемпіонат світу

Матч між командою та командою проходитиме в рамках турнира по футболу: Чемпіонат світу 2022 , матч пройдет на стадіоні National Stadium.

Дата проведення матчу: 06.09.2021
Час початку матчу: 01:00

Історія протистоянь между та командою :

Прошедший матч між командами закінчився перемогою на користь , тоді як команда залишилася з поразкою . Зіткнення та у попередньому футбольному матчі 31.01.2022 закінчилось с такими результатами: 3:2 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу - можна подивитися 06.09.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Чемпіонат світу. Текстову трансляцію матчу - , хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва:
Країна: Ямайка

Прошедший поединок команди був зіграний проти Йорданія - 19.06.2023, у рамках турнира Міжнародні товариські матчі 2023 та закінчився перемогою команди Йорданія.

Назва:
Країна: Панама
Тренер: Эрнан Дарио Гомес

Предыдущий матч команди був зіграний проти Болівія - 27.08.2023, у рамках чемпионата Міжнародні товариські матчі 2023 та закінчився перемогою команди .

Слідкуйте за результатами матчу - онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Чемпіонат світу та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.