“Металург”: 12 Байда Назар, 87 Басов Сергій, 3 Сокол Богдан, 44 Векляк Богдан, 21 Дворовенко Владислав, 6 Шалфєєв Єгор, 15 Воробєй Максим, 4 Піддубний Дмитро, 96 Сніжко Олександр, 10 Білоцерковець Володимир, 9 Сидоров Олексій Запасні: 1 Ніколаєнко Гордій, 91 Левченко Ігор, 14 Польовий Володимир, 29 Палюх Сергій, 22 Борисенко Владислав, 19 Могильний Богдан, 8 Сад Валерій, 90 Кіча Антон, 16 Лапко Микита
“Скорук”: 23 Осадчук Антон, 2 Малиш Станіслав-Нурі, 4 Заєць Сергій, 5 Пасічник Кирило, 18 Коцюмака Ігор, 16 Шаповалов Святослав, 8 Разуваєв Олексій, 11 Перебора Артем, 88 Шмигельський Богдан, 21 Боженар Даниїл, 9 Мішуренко Олександр Запасні: 1 Варцаба Ігор, 13 Бейер Ерік, 27 Клименко Владислав, 25 Лаптєв Михайло, 6 Сорока Денис, 22 Цуркан Ілля, 19 Приземлін Володимир

Анонс матчу Металург - Скорук 11.11.2022, Перша ліга України

між командою Металург (Запорожье) та командою Скорук (Томаковка) проходитиме в рамках по футболу: Перша ліга України 2022/2023 .

Дата проведення матчу: 11.11.2022
Час початку матчу: 12:00

Історія протистоянь Металург (Запорожье) та командою Скорук (Томаковка):

між командами закінчився перемогою на користь Металург, тоді як команда Скорук залишилася з поразкою . Зіткнення Металург та Скорук у попередньому футбольному матчі 11.11.2022 закінчилось : 1:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Металург - Скорук можна подивитися 11.11.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Металург - Скорук, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Металург (Запорожье)
Рік заснування Металург (Запорожье): 2017
Тренер: Владимир Микитин

команди Металург був зіграний проти Буковина - 20.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Буковина.

Назва: Скорук (Томаковка)
Рік заснування Скорук (Томаковка): 2000

команди Скорук був зіграний проти Буковина - 26.05.2023, у рамках Перша ліга України 2022/2023 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Металург - Скорук онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.