Рига - Kecskemeti TE онлайн трансляція матчу

Ліга конференцій - 03 серпня 2023, 20:00 - Сконто
Рига
3 - 1
Кечкемет
Хід матчу Овертайм
7' Vago, Levente Martin
62' Muzinga, Ngonda 90' Mankenda, Gauthier
Цікаві факти
  • Riga FC have won 4 home matches in a row.
  • Riga FC haven't lost in any of their last 12 home matches.
  • Kecskemeti TE have a winning streak of 6 matches.
  • Kecskemeti TE have a winning streak of 3 matches away from home.
  • The result of the first leg: Kecskemeti TE - Riga FC 2-1.
  • Kecskemeti TE have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • Riga FC wins 1st half in 57% of their matches, Kecskemeti TE in 32% of their matches.
  • Riga FC wins 57% of halftimes, Kecskemeti TE wins 32%.
  • When Riga FC leads 1-0 at home, they win in 94% of their matches.
  • When Kecskemeti TE leads 0-1 away, they win in 87% of their matches.
  • When Riga FC is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Kecskemeti TE is down 1-0 away, they win 20% of their matches.
  • Kecskemeti TE's performance of the last 5 matches is better than Riga FC's.
  • Riga FC scores 2.38 goals when playing at home and Kecskemeti TE scores 1.25 goals when playing away (on average).
  • The winner of their last meeting was Kecskemeti TE.
  • On their last meeting Kecskemeti TE won by 1 goals.
ГООЛ! Ngom, Mouhamed El Bachir
120'
ГООЛ! Mankenda, Gauthier
90'
ГООЛ! Muzinga, Ngonda
62'
7'
5
120+3'
ГОЛ! Ngom, Mouhamed El Bachir - (Рига)
Начался второй овертайм
Тайм завершен
90+5'
ГОЛ! - (Рига)
62'
Начался второй тайм
Счет периода
7'
ГОЛ!

Анонс матчу Рига - 03.08.2023, Ліга конференцій

Поединок між командою Рига (Рига) та командою (Кечкемет) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Ліга конференцій 2023/2024 , матч пройдет на стадіоні Сконто.

Дата проведення матчу: 03.08.2023
Час початку матчу: 20:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между клубами Рига (Рига) та командою (Кечкемет):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь Рига, тоді як команда залишилася з поразкою . Зіткнення Рига та у попередньому футбольному матчі 03.08.2023 закінчилось с такими результатами: 3:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Рига - можна подивитися 03.08.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Ліга конференцій. Текстову трансляцію матчу Рига - , хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Рига (Рига)
Рік заснування Рига (Рига): 2015
Країна: Латвия

Прошедший матч команди Рига був зіграний проти Твенте - 17.08.2023, у рамках чемпионата Ліга конференцій 2023/2024 та закінчився перемогою команди Твенте.

Назва: (Кечкемет)
Країна: Венгрия

Прошедший поединок команди був зіграний проти - 27.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіонат Угорщини 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Рига - онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Ліга конференцій та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.