Торіно - Дженоа онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 03 вересня 2023, 19:30 - Олимпийский стадион — Гранде-Торино . Трансляція: MEGOGO Футбол Третий
Головний суддя: Даниеле Киффи
Турин
1 - 0
Генуя
18' Мілан Бадель 21' Руслан Малиновський 45' Strootman, Kevin
58' Руслан Малиновський Вийшов: Kutlu, Berkan 58' Strootman, Kevin Вийшов: Мортен Торсбі 64' Zapata, Duvan Вийшов: Пьєтро Пеллегрі 64' Vlasic, Nikola Вийшов: Radonjic, Nemanja 64' Tameze, Adrien Вийшов: Seck, Demba 70' Seck, Demba 74' Retegui, Mateo Вийшов: Калєб Екубан 75' Linetty, Karol Вийшов: Ilic, Ivan 75' Пьєтро Пеллегрі 78' Мортен Торсбі 82' Bellanova, Raoul Вийшов: Валентіно Лазаро 87' Мілан Бадель Вийшов: Hefti, Silvan 87' Sabelli, Stefano Вийшов: Martin, Aaron 90' Radonjic, Nemanja 90' Bani, Mattia
  • The most common result of matches between Torino FC and Genoa CFC when Torino FC is playing at home is 2-1. 5 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Torino FC and Genoa CFC is 2-1. 7 matches have ended with this result.
  • During the last 20 meetings with Torino FC playing at home, Torino FC have won 11 times, there have been 8 draws while Genoa CFC have won 1 times. The goal difference is 31-16 in favour of Torino FC.
  • During the last 42 meetings, Torino FC have won 16 times, there have been 15 draws while Genoa CFC have won 11 times. The goal difference is 56-53 in favour of Torino FC.
  • Genoa CFC's last away win against Torino FC was in 2009.
  • When playing at home, Torino FC have not lost to Genoa CFC in their last 11 encounters.
  • Genoa CFC have scored at least one goal for 8 consecutive matches.
  • Torino FC wins 1st half in 39% of their matches, Genoa CFC in 46% of their matches.
  • Torino FC wins 39% of halftimes, Genoa CFC wins 46%.
  • The winner of their last meeting was Genoa CFC.
  • On their last meeting Genoa CFC won by 1 goals.
  • When Torino FC leads 1-0 at home, they win in 77% of their matches.
  • When Genoa CFC leads 0-1 away, they win in 70% of their matches.
  • When Torino FC is down 0-1 home, they win 8% of their matches.
  • When Genoa CFC is down 1-0 away, they win 16% of their matches.
  • Genoa CFC's performance of the last 5 matches is better than Torino FC's.
  • Torino FC have lost just 1 of their last 5 games against Genoa CFC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Torino FC won 3, Genoa CFC won 1, 1 draws.
  • Torino FC have lost just 1 of their last 5 Serie A games against Genoa CFC.
  • Genoa CFC have won just 1 of their last 5 Serie A games against Torino FC.
  • Torino FC scores 1.6 goals in a match against Genoa CFC and Genoa CFC scores 0.8 goals against Torino FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Torino FC and Genoa CFC is 2.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Torino FC and Genoa CFC is 1.2.
  • Torino FC scores 1 goals when playing at home and Genoa CFC scores 1.16 goals when playing away (on average).
ГООЛ! Radonjic, Nemanja
90'
90'
Bani, Mattia
87'
Мілан Бадель
Вийшов: Hefti, Silvan
87'
Sabelli, Stefano
Вийшов: Martin, Aaron
Bellanova, Raoul
Вийшов: Валентіно Лазаро
82'
78'
Мортен Торсбі
Linetty, Karol
Вийшов: Ilic, Ivan
75'
Пьєтро Пеллегрі
75'
74'
Retegui, Mateo
Вийшов: Калєб Екубан
Seck, Demba
70'
Zapata, Duvan
Вийшов: Пьєтро Пеллегрі
64'
Vlasic, Nikola
Вийшов: Radonjic, Nemanja
64'
Tameze, Adrien
Вийшов: Seck, Demba
64'
58'
Руслан Малиновський
Вийшов: Kutlu, Berkan
58'
Strootman, Kevin
Вийшов: Мортен Торсбі
45'
21'
18'
В ефірі
Дженоа весь другий тайм намагалась утримати нічийний результат, але суперники в підсумку зробили якісні заміни та виграли гру. Маліновський відіграв усього 58 хвилин та був одним із найгірших на полі за той час.
Усе! Матч завершено! 1:0! Перша перемога в сезоні для Торіно.
90+8'
Схюрс на ближній перехопив подачу з лівого флангу.
90+4'
ГОЛ! Радоньїч на швидкості обійшов Хетфі на лівому фланзі, завів м'яч до штрафного та з нереального кута пробив поміж вухами воротаря!
90+3'
Кутлу з-під захисника пробив на правому фланзі штрафного в ближній кут, але Ваня парирував коліном.
90+1'
Бані необережним підкатом у центрі поля влучив у коліно Пеллегрі.
90'
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, 6 хв.
87'
Мартін вийшов замість Сабеллі.
87'
Хефті замінив Баделя.
85'
Офсайд побачив Кіффі в Сека під час передачі до правого флангу штрафного.
82'
Лазаро випустили замість травмованого Белланови.
81'
Белланова потягнув задню.
79'
У Бані якісь проблеми з лівою ногою.
78'
Торсбі отримав картку за підкат на центральній лінії проти Ілича.
76'
Пеллегрі підкатом на чужій половині влетів у ноги Гудмундссону.
75'
Ілич дограватиме замість Лінетті.
74'
Замість Ретегі вийшов Екубан.
73'
П'ємо воду.
72'
Дрегушин завершив ударом головою повз ближню стійку подачу з глибокого штрафного на лівий фланг чужих володінь.
71'
Екубана готують до появи на полі.
70'
Гра рукою від Радоньїча на власній половині біля центрального кола під час відскоку м'яча.
68'
Сек біля чужого штрафного грубо зіштовхнувся з Бані.
66'
Пеллегрі не встигав за передачею на хід до правого флангу штрафного.
65'
Неквапливий рух від Торіно вздовж центру поля.
64'
А Пеллегрі дограватиме замість Сапати.
64'
Влашича з травмою замінили на Радоньїча.
63'
Сек вийшов замість Тамеза.
61'
Ретегі не наздогнав передаче на хід лівим флангом атаки від Васкеса.
60'
А ось і бажане пожвавлення гри від гостей. То в Маліновському справа?
58'
Зіграв навіть менше, аніж у попередній грі.
58'
Замість Маліновського вийшов Кутлу.
57'
Торсбі замінив Стротмана.
55'
Дженоа наразі не вдається навіть залишити межі власної половини хоч ненадовго.
53'
Стротман у підкаті перед власним штрафним пройшовся підкатом по м'ячу та Сапаті. Пощастило, що без картки.
52'
Сабеліл не пропустив повз себе Родіргеса біля лицьової на правому фланзі захисту.
51'
М'яка подача з лівого флангу від Войводини пішла абикуди.
49'
Войводина перевів м'яч на лівий фланг штрафного з відскоку від подачі кутового з правого флангу, але Белланові взагалі не вдався удар.
48'
Дрегушин на кутовий перевів подачу з правого флангу від Белланови.
48'
Торіно поступово захоплює ініціативу, як і в першому таймі.
46'
Спроба агресивного початку від Дженоа, але суперники швидко розібрались.
Було розпочато другий тайм!
Гра без чужої половини від Дженоа в першому таймі, а Маліновський тим часом на картці знову та є першим кандидатом на заміну.
Ідемо на перерву. 0:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+3'
Гудмундссон отримав закидання до лівого флангу атаки в офсайд із власної половини.
45+1'
Стротман отримав попередження за розмови.
45+1'
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, 4 хв.
45'
Мартінес на лінії воріт забрав дальній постріл низом із центральної зони від Річчі в правий кут.
42'
Пошкодження має воротар гостей за підсумком чергового епізоду боротьби.
40'
Ретегі дальнім ударом із правого флангу спрямував м'яч до рук Вані.
39'
Сапата завалився на газон на центрального входу до штрафного, але Дрегушин проти нього при цьому не фолив.
36'
Немає наша гра жодного пожвавлення, бо ніхто не може подолати центр поля.
34'
Маліновський трохи постукав по ногах Лінетті на фланзі.
31'
Сапата в офсайді приймав передачу з лівого флангу, після чого другим дотиком пробив повз дальню стійку.
30'
Лінетті з вільного простору на лівому фланзі атаки виконав потужний удар над воротами.
29'
Дженоа забрала собі м'яч, однак розігрує виключно на власній половині.
27'
Мартінес зіграв на виході з воріт, забрав м'яч, ударив коліном Сапату, але потім травмувався й сам.
24'
Торіно тримає м'яч у центрі поля без особливого спротиву.
22'
Два матчі — дві картки. Непоганий старт.
21'
Маліновський отримав попередження за фол проти Річчі на власній половині під час виходу суперників до атаки.
20'
Войвода зі штрафного поцілив у стінку, після чого Річчі влетів у Баделя на відскоку.
18'
Бадель попереджений за фол проти Сапати поблизу власного штрафного.
16'
Торіно відкинув суперників за центральну лінію.
14'
Передачу з правого флангу від Маліновського до штрафного на Ретегі перехопили захисники.
12'
Утрьох намагається пресингувати Дженоа на чужій половині.
10'
Бані в центрі штрафного перехопив подачу з правого флангу.
8'
Маліновського поки що не видно на полі.
6'
Подачу кутового від Річчі з правого флангу головою в центрі штрафного завершив під поперечину Сапата, але Мартінес забрав.