Лубківський: УЄФА спілкувався з ФФУ щодо ризиків символіки Газпрому, але не отримала негативну відповідь


Країна-агресор розміщує рекламу в столиці України

Лубківський: УЄФА спілкувався з ФФУ щодо ризиків символіки Газпрому, але не отримала негативну відповідь


Директор з підготовки Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський прокоментував присутність символіки «Газпрому» на рекламі до фіналу ЛЧ в Києві.

«З приводу символіки «Газпрому» на рекламі фіналу Ліги Чемпіонів в Києві. Питання присутності реклами компанії країни-агресора на банерах фінального матчу треба було вирішувати ще задовго до самої події.

Зробити це повинна була федерація футболу України. Очевидно, що УЄФА задавала ФФУ питання про те, які вони бачать ризики в зв'язку з наявністю в Києві символіки «Газпрому», на що не отримала негативну відповідь.

Знаючи УЄФА, інакше і бути не могло. Ще один приклад непрофесіоналізму і зневага ризиками з боку ФФУ», - написав Лубківський в facebook.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
satana (rome)
уже бы молчал.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 9
satana (rome)
уже бы молчал.
Відповісти
0
0
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Дебил. Поездил бы по нас. пунктам рядом с АТО и посмотрел бы, чьи каналы по ТВ показывают. А баннеры попортят, 100%, иполучите очередных люлей от УЕФА. Страна всё дальше двигается к краю пропасти.
Відповісти
2
5
oda1979 (Запорожье)
умозаключения просто гениальные..
Відповісти
0
1
Likron (Краматорск)
Зачем выставлять город нашей страны в кандидаты на финал, ЗНАЯ кто является главным спонсором этого турнира, а потом ныть и кричать, что спонсор этого турнира - газпром? Согласен с комментарием ниже, на 100%. Лучше не кричать какая рашка плохая и как страшно баннер увидеть на футболе, а своей странной и своими городами заниматься. Пиарнуться чисто на словах можно, потому что легко и дешево, но наши люди понемногу снимают розовые очки.
Відповісти
2
1
SerBernar (Киев)
Как же надоели эти сопли с рекламой этой! Да пусть висит этот сраный газпром! Устроили истерию, а сами дома этим же газом пользуются!!! Лучше бы улицы убрали, срач такой устроили !!!
Відповісти
1
2
LEVgcUqs (Чернігів)
ФФУ свою справу зробило, з кубком по країні себе пропіарило, де тільки можна і не можна. А те щоб з УЄФА все повирішувати, всі питання , хай їх дядько вирішує. А те що непрофесіоналізм ФФУ і паделка, це вже давно відомо, тут нічого нового, ще одне підтвердження. Це тільки для народу росія- країна агресор. а для бізнесменів......
Відповісти
4
0
Gene (местный)
Для УЕФА это огромные штрафные санкции. Поэтому на мнение ФФУ, а уж тем более Лубкивского, им положить
Відповісти
2
2
leonov1 (Днепропетровск)
А в чем проблема лобковский? собери все свои взятки откаты с Евро2012 и спонсируй лч)))тогда на бордах будет не символика газпрома а твоя свиняча харя жрущая сало))) и все будут довольны.
Відповісти
3
6
FCZK-1922 (Кировоград)
ФФУ нас...ть на вопросы УЕФА. У руководства ФФУ другие цели, и они их достигли... ""Главное, чтоб костюмчик сидел"".....
sticker
Відповісти