Павелко про своє обрання в виконком УЄФА: Це дуже хороший сигнал для України


Президент ФФУ прокоментував вибори в виконком УЄФА

Павелко про своє обрання в виконком УЄФА: Це дуже хороший сигнал для України


Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував своє обрання до виконкому УЄФА.

«Я думаю, що це дуже хороший сигнал, адже тепер у вищому європейському футбольному органі буде представник України. Нам необхідно буде в складі УЄФА попрацювати над загальними завданнями з розвитку.

Вдячний кожному зі своїх колег-глав федерацій в Європі. Це щирі люди, які вірять і прикладають всіх зусиль для розвитку європейського футболу. Дуже вдячний нашим легендам, які приїхали підтримати. І Сергій Назарович Бубка, і Андрій Шевченко, Олег Блохін, Ігор Бєланов. І всім тим, хто доклав зусиль для того, щоб кандидат від України зміг представляти в виконкомі УЄФА нашу країну», - сказав Павелко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ТК Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
ШашлычОк (Черкассы)
паделко возьми шубосралаунитазного в секретари себе и тебе польза хоть и сраная шуба но погреться, хоть и с унитаза но похлебать ,а нам просто от уёб ...а избавиться, а так то вы пара хоть куда ,можно на парашу а можно просто в парашу.
Відповісти
5
0
Повернутись до новин
Коментарі 31
avatar
ШашлычОк (Черкассы)
паделко возьми шубосралаунитазного в секретари себе и тебе польза хоть и сраная шуба но погреться, хоть и с унитаза но похлебать ,а нам просто от уёб ...а избавиться, а так то вы пара хоть куда ,можно на парашу а можно просто в парашу.
Відповісти
5
0
misterFurs (Чернигов)
г""но
Відповісти
6
1
Nelviv`yanyn
Самое печальное - это то ,что одного украинофоба сменил другой. Круговорот людей Медведчука-Ахметова в Украине.
Відповісти
2
2
avatar
Шyбодрал (Антиунитазник)
Отличная новость! Еще один гвоздь в крышку унитаза!
Відповісти
3
11
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Ты еще сперму с губ не вытер, а так радуешся заднеприводный...
Відповісти
5
0
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Тебе гвоздь вбили, унитазное уипано?
Відповісти
0
0
Крітек футболу (Дніпро)
ахах..сурка на повелко..по ходу делом занялся главный рыжий крот...
Відповісти
8
2
Nelviv`yanyn
После таких новостей хочется опустить руки и выбрать легчайший путь - за бугор. Устал от этого беспредела.
Відповісти
11
1
avatar
Drovko (Lviv)
Здувся?
Відповісти
2
8
avatar
ЯрыЛо (Kryvyj Ryh)
А сколько можно?
 
6
0
avatar
Drovko (Lviv)
Таке буде постiйно
 
4
6
TIRAN (Донецк (Украина!))
та не паникуй: голосуй за ... - будешь в шоколаде)))
Відповісти
3
6
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Далпаёп даунбосяцкий
 
0
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Не знаю як для України, а для шобла корупціонерів під його орудою мабуть добре.
Відповісти
11
1
avatar
ЯрыЛо (Kryvyj Ryh)
Ай харашо!!! Плюсую
Відповісти
8
0
avatar
Spokoyno (Киев)
Був в Україні віце-президент УЄФА... тепер просто член Вірною дорогою йдете товариші. Так на обидвох навіть довго копати не треба, щоб компромат знайти. Один може не так на світ божий вилазив зі своїми не гарними справами. Втім наші ставки дійсно впали.
Відповісти
6
0
Master_ (Днепропетровск)
А Януковича никуда не пристроят ? Он же ж тоже кодло такое же
Відповісти
11
0
avatar
Drovko (Lviv)
ФК "Ростов"
Відповісти
11
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
ФК Хутровик...
 
6
0
Helly (Киев)
интерестно сколько стоит это место как депутата или дороже
Відповісти
10
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Пад...ко взагалі недалекий , ну це було видно і раніше, або дуже хитрий, на біле говорить чорне. Крім того, що він не пам"ятає як по батькові звати власників золотих м"ячів з України, або таке вже поклоніння донецькім, що одного Назаровича по батькові, а інші пішки. Ну то таке. Але, те що у УЄФА не було українського представника , а тепер буде якийсь пад.....ко представником, це вже явний перебор. Те що цей .... буде представником України, а не захищати власні інтереси це ще побачимо, те що робив для України заступник голови виконкому УЄФА, думаю цей представник і 10 частини не зробить.
Відповісти
6
1
zelenskyi99 (Кременчуг)
В 20 лет был директором завода!!! А ты???
Відповісти
0
7
Віктор Бокасса (Betwmount)
Зіц- директором...
 
3
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Зеленським, тільки не ще одним кандидатом у президенти!!! А ти????
 
4
0
Helly (Киев)
будет интерестная борьба Сурки--Павлик --кто кого делайте ставки
Відповісти
0
2
zelenskyi99 (Кременчуг)
Суркиса выгнали! Сайт долго почему то не опубликовывает новость!
Відповісти
1
7
TIRAN (Донецк (Украина!))
уже выложили
 
1
3
sametoy10 (Київ-Світловодськ)
Відповісти