Садовий: Я б назву Арени Львів продавав на торгах. Наприклад, на 5 років adidas, на 5 років - Tesla


Мер Львова висловився про можливе присвоєння арені імені Степана Бандери

Садовий: Я б назву Арени Львів продавав на торгах. Наприклад, на 5 років adidas, на 5 років - Tesla


Мер Львова Андрій Садовий висловив свою думку щодо можливого присвоєння стадіону "Арена Львів" імені Степана Бандери.

"Я б назву стадіону продавав на комерційних торгах. Наприклад, на 5 років продати компанії adidas, на 5 років - Tesla. Або тому, хто її добудує, з чіткою фіксацією ціни і часу. І заробляти на цьому гроші.

І так колись планувалося. Ми ж коли будували стадіон, готували команду, яка повинна ним управляти, але потім держава вирішила зайнятися цим процесом самостійно і, чесно кажучи, динаміка фінансових показників стадіону не дуже позитивна.

Якби стадіон був міський, я думаю, що він знаходився б в кращій економічній ситуації, і ми були б зацікавлені в більшій кількості івентів. Я думаю, що так воно з часом і буде", - сказав Садовий.

Нагадаємо, що з ідеєю про присвоєння "Арені Львів" імені Степана Бандери виступили депутати Львівської обласної ради. Раніше Центральному стадіону Тернополя було присвоєно ім'я іншого борця за незалежність України, командира УПА Романа Шухевича.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
galinfo
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
prostors (Вольногорск)
А что он сам построил? Государство построило стадион а некоторые хотят его продать?
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
prostors (Вольногорск)
А что он сам построил? Государство построило стадион а некоторые хотят его продать?
Відповісти
2
0
viajador (с. Печихвости)
Жінку свою продавай, барига.
Відповісти
2
0
krakow (Херсон)
Садовый,то таке. Обычный успешный,деляга-торгаш. А,Бандера - это проблема.Личность,как все радикалы,противоречивая. Переименование пафосное,историческое, хайповое и лишенное самого главного -здравого смысла. Теперь,это спортивное сооружение,сугубо для внутреннего употребления.Как по мне,стадионы надо называть именами созидателей,а не разрушителей.
Відповісти
1
3
Acsakal (Kharkov)
Це як подивитися на процес будівництва. Той, хто руйнує тюрму народів, звільняє місце для будівництва храму свободи.
Відповісти
0
0
Volder (Ков)
Какие радикалы? Это обычный борец за свободу, а радикалы это мураев!
Відповісти
0
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Валенок, а ты её строил что ты её продавать собрался?
Відповісти
3
0
Микко82 (Херсон)
Уявляю коли на аукціоні перемагає Газпром або Сбербанк Расіі.
Відповісти
1
0
Abosrilona (Город)
а если арена имени шлюхевича или бинтеры? кто платить будет? потомки?
Відповісти
3
8
Olegyurchak (Хмельницький )
Ты сейчас скорее себя оскорбил чем этих людей. Шухевич никогда продажной шлюхой, в отличии от Власова, не был. А пропаганда СССР --- "то таке".
Відповісти
7
2
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Если бы они заплатили... маленький нюанс :)
Відповісти
0
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Давай ты на 5 лет будешь садовый, еще следующие пять --- огородный.
Відповісти
7
1
karpatoman (Львів)
Назвати Садік-Арена, і хай платить 5 лямів.
Відповісти
3
0
Slavutic
А что мешает? Пусть Садовой построит стадион за городские деньги и называй его как хочешь! А Арену-Львов строили к Евро - 2012 за ГОСУДАРСТВЕННЫЕ деньги налогоплательщиков всей страны, и Харькова и Одессы, и Николаева с Мариуполем! Этот стадион не частная лавочка Садового, а построенный за БЮДЖЕТНЫЕ деньги государства!
Відповісти
6
4
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
О, бамбасская тема - мы вам кормили, все на наши деньги :)
Відповісти
5
5
Bonus (Львів)
"Якби стадіон був міський..." ох, бляха казкар((. Так, маєш міський стадіон "Україна", де там адідас, тесла, врешті-решт "краща економічна ситуація"? Щоб такі компанії прийшли сюди, тут має бути команда рівня Ліги чемпіонів, яка регулярно грає на груповій стадії і заповненість стадіону відповідна.
Відповісти
11
0
Igor Vasylovych (Червоноград)
А хіба Львів має такі гроші щоб платити таким гігантам як адідас чи тесла,...
Відповісти
1
3
TarasLviv2019 (LVIV)
Вони мали б самі платити_)
Відповісти
3
0
alex.belogubko (одесса)
СБУ во ЛЬВОВ не поедит на стадион Бандеры и другие команды тоже как и в Тернополь
Відповісти
6
12
Igor Vasylovych (Червоноград)
Це план...неприїхав суперник- 3-0...
Відповісти
3
0
avatar
Serega1111 (Киев)
Ты запретишь что ли?
Відповісти
8
2
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Имени сралина ватанам ближе?
Відповісти
6
1
Zapp Brannigan (Київ)
Та ти навчись писати грамотно спочатку, а потім корч уже з себе експерДа...
Відповісти