Зеленський до Шевченка: Найсильніше тебе люблять в Україні. Тому повертайся працювати додому...


Президент підтримав українського наставника

Зеленський до Шевченка: Найсильніше тебе люблять в Україні. Тому повертайся працювати додому...

Facebook Владимира Зеленского


Президент України Володомир Зеленський прокоментував відставку Андрія Шевченка з італійського "Дженоа" та підтримав українського тренера.

"Андрій Миколайович, Шева. Не лише вся наша країна, а й уся Європа знає, на яку гру здатна команда під твоїм керівництвом.

Тому нехай це буде лише "перший клубний млинець нанівець" на початку великої кар'єри великого тренера.

Віримо – не зламаєшся, знаємо, що станеш іще кращим! І головне. Найсильніше тебе люблять в Україні. Тому повертайся працювати додому…", - написав на своїй сторінці у Facebook президент України.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
в Украине хорошие места забиты а на копейки он не пойдёт --та ещё подпортил репутацию
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 42
alex.belogubko (одесса)
в Украине хорошие места забиты а на копейки он не пойдёт --та ещё подпортил репутацию
Відповісти
0
0
avatar
ukrop68 (Львів)
...а де тебе чекають,ссикливе ЗЕ?!
Відповісти
1
0
sasha_lv (Львів)
......"текст немного по дєбільному написан.." (с)
Відповісти
2
0
MaximSK (Киев)
В данный момент для Шевы в Украине нет достойной работы, у Динамо есть тренер, со сборной он ушел недавно, а другие команды он не будет тренировать. Поэтому только зарубеж, но у него авторитет упал после неудачного опыта с Дженоа
Відповісти
1
1
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Краще, зелебобік, приєднуйся до Зека у Ростові-на-Дону.
Відповісти
4
0
avatar
simargl (Чернигов)
В Кривбасс )))!!! И только в Кривбасс!!!
Відповісти
1
3
Caballero (DC)
...в Кривбас.
Відповісти
2
3
ukatan (Харьковская обл.)
Эх... Когда же он так скажет рядовым украинцам, пашущим на польской клубнике?
Відповісти
6
2
Джан Мурадов (Придеснянськ)
А що він з Колрмойшею може їм запропонувати? Зарплати у 6500 та ціни, вищі за європейські?
Відповісти
2
0
avatar
Maldini (Киев)
Зеля.а жена и четверо мальчиков пусть остаются в Англии без папы???!!!Что ты курил?!Мне жалко Шеву,но сам выбрал эту "дорожку!".Нужно дойти до конца!
Відповісти
2
4
kapkan (Луганск)
Шевченко Зеленскому: лучше едь работать за бугор.
Відповісти
8
0
Zapp Brannigan (Київ)
Оспаді! У нас 100+ тисяч москалів під боком, у нас запаси газу закінчуються, у нас нова хвиля ковід починається, а його Шева хвилює...
Відповісти
10
2
Рівнянин (Рівне)
А ти для чого? Візьми і розрули ситуацію!
Відповісти
2
13
Zapp Brannigan (Київ)
За мене ж 73% не проголосували... І я щось не чув, щоб Макрон, приміром, щось постив з приводу звільнення Зідана з Реалу!
 
12
4
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Нехай бере кадру і виходить з нею на ЧС!
Відповісти
4
1
Caballero (DC)
Кадра це дорожня шлюха?
Відповісти
0
4
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Це збірна Речі Посполитої.
 
2
0
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Пля, ну ты и дурко
 
1
0
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Кадра - це збірна Польщі, а дорожня шлюха - то твоя дружина
 
1
0
Mexxxxx (Просяная)
А вообще Шева говорил, что смысл его жизни это гольф. Вот и бы занялся, открывал бы поля, учил бы молодежь. Стране как раз не хватает развития гольфа, такого массового движения. А тренировать футбольные команды наверное не его. Для Украины он великий футболист, этого достаточно
Відповісти
6
1
тутти-10 (Сумська область)
Цьому дебілу більше немає чим зайнятися. На лижах покатався, попісяв, покакав, на кварталі поржав, Шеву підтримав. Все! Робочий день закінчився
Відповісти
14
7
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Ще й дизлайк в топіку поставив :-)
Відповісти
8
3
c99baf (Харьков)
Так он уникальный во всём,даже на рояле играет без рук!
Відповісти
5
2
androma (Вересневе)
Картавий не може щоб свої п'ять копійок не вставити. Краще б своїми безпосередніми обов'язками зайнявся.
Відповісти
14
6
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Воно нестелепне) Воно тільки відосики може знімати та сцяти від слова "Порошенко")))
Відповісти
10
6
Alex-696 (Немирів)
Блдь, як військовий кілька днів помирав на полі бою, то паяц мовчав, а тут - на тобі: шева, приїжджай в Україну... Тьху, блдь.
Відповісти
16
10
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Зелупонь, она такая
Відповісти
11
7
Footballers (Умань)
Ва всьом вінават Порошенко не сказав-дивно)
Відповісти
12
9
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Таки да)) Зессыкло удивил, не вспомнив Пороха
Відповісти
9
7
avatar
alex 66 (Кременчук)
Андрей....надо Кремень поднимать-вперед
Відповісти
15
0
мы за динамо (киев)
а як у вас із грошами???
Відповісти
6
0
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Зелупонь поможет из госбюджета
Відповісти
6
6
Лекарь (село Дарница)
В Кривбасс устроит Шеву?
Відповісти
11
1
Wuddy (Київ)
Два дебіла - це сила!
Відповісти
13
7
KadimXa (Харьков)
Ты третий
Відповісти
9
11
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Зейобик, это ты?
 
4
2
Рівнянин (Рівне)
Клас!Три дебіла-це ураганна сила!І зверни увагу,як багато цієї сили в коментарях-одні дебіли!
 
0
9
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
Уже был с Королевской...работа не пошла.А в Минае набора нет
Відповісти
12
0
Soccerman (Москва)
с шутом же не работал , вот он шанс
Відповісти