Протасов: Рішення суду про арешт Павелка є політично-мотивованим


Адвокати УАФ уже подали апеляцію

Протасов: Рішення суду про арешт Павелка є політично-мотивованим

Фото: УАФ / Автор - Павло Кубанов


Перший віце-президент УАФ Олег Протасов прокоментував рішення суду, згідно з яким главу організації Андрія Павелка відправили в СІЗО на 60 діб.

"Ми в Українській асоціації футболу вважаємо це рішення таким, що не має під собою жодних законних підстав та є політично-мотивованим, і адвокати УАФ уже подали апеляцію. Передача справи з Києва до Львова та швидкість ухвалення рішення викликає питання не лише в юристів, але й у простих людей, які не обізнані в юридичних тонкощах.

Також адвокати УАФ будуть апелювати до міжнародних інституцій із метою довести безпідставність арешту Андрія Павелка, який також є членом Виконкому УЄФА. Крім того, готуються документи для подачі в Європейський суд з прав людини.

Читайте такожПавелко дав коментар після свого арешту

Що стосується діяльності УАФ, то вона продовжується в штатному режимі. Національна збірна готується до матчів відбору Євро-2024, молодіжна — до старту на Євро-2023 (U-21). Інші підрозділи, зокрема, працюють над поновленням змагань у наступному сезоні. До речі, хотів би нагадати, що саме Андрій Павелко був тією рушійною силою, яка дозволила нам провести минулий — унікальний! — чемпіонат в умовах воєнного стану.

Тому звертаюся до всіх представників футбольної спільноти. Зберігаймо спокій! Ми переможемо і на воєнному фронті, і на футбольному! Усе буде Україна!", - сказав Протасов.

Читайте такожЗаставу, внесену за Павелка восени, перерахують на користь держави
Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
MaximSK (Киев)
Если такой человек как Протасов поддерживает Павелко и верить в его невиновность, как другие могут в это верить?Если он вам не нравится, не значит что он вор, просто власть хотят поставить другого человека вместо него
Відповісти
0
7
Повернутись до новин
Коментарі 17
MaximSK (Киев)
Если такой человек как Протасов поддерживает Павелко и верить в его невиновность, как другие могут в это верить?Если он вам не нравится, не значит что он вор, просто власть хотят поставить другого человека вместо него
Відповісти
0
7
vgolovan (полтава)
тобі вже до психіатра пора звернутися або перечитуй що написав
Відповісти
5
0
vgolovan (полтава)
а павелко - це злочинець зі стажем і повинен сидіти давно
Відповісти
3
0
MaximSK (Киев)
Ты не веришь таким великим людям как Блохин, Протасов, Демьяненко, Беланов, Коньков и Михайличенко? Они горой за Павелко, и ты должен быть за него.
 
0
7
Alex-696 (Немирів)
Ні, не вірю. Гроші, особливо великі, змінюють людей.
 
3
0
Сергей Сизоненко (Суми)
Відповісти
1
0
JudgeDredd (Киев)
Зазначені люди були великими футболістами. Чи великі вони люди, майже нікому з нас невідомо, бо ми незнайомі особисто. Отже, їхня думка щодо справедливості судового рішення і правильності застосування закону, це не більше ніж думка пересічної людини, такої як ми з вами. Чи злочинець Павелко, то вирішить суд. Є докази того, що вкрав гроші, то піде до в'язниці, немає доказів - виправдають. Журналісти, як завжди, не написали головного, а саме - чому виникло питання про зміну запобіжного заходу, оскільки раніше була застосована застава. Якщо суд заставу скасував і не повернув, натомість взяв Павелка під варту, то можливо, що Павелко запобіжний захід у вигляді застави порушив (на з'явився на допит чи взагалі виїздив за кордон), інакше не було би підстав для звернення прокурора до суду про зміну запобіжного заходу.
Відповісти
3
0
Некр!т (Дзвонимісто)
Шевченко також був Великим футболістом, а людина для України так собі.
Відповісти
1
0
oleg.m.3972 (Харьков)
Похоже скоро конец динамовской УАФ. Будет - кривбасовская !
Відповісти
1
5
Київський харків\\\\\\\'янин (Київ)
Вона давно вже ахметівська, років з 20. Прокинься нарешті, вас обікрали!
Відповісти
3
0
oleg.m.3972 (Харьков)
Ты с головой дружишь ? Именно поэтому в УАФ работают, как минимум пятеро динамовцев и ни одного шахтёровца ? Ахметов уже и всех динамовцев купил ?
 
0
0
Некр!т (Дзвонимісто)
в уаф і не пахне динамо
Відповісти
0
0
oleg.m.3972 (Харьков)
Бывшие динамовцы не пахнут Динамо ? А чем тогда теперь пахнут бывшие динамовцы ?
 
0
0
Сергей Сизоненко (Суми)
Як вже звтрахали ці "динамівські серця"...
Відповісти
1
4
Київський харків\\\\\\\'янин (Київ)
Це не динамівські серця, це заробітчани без серця на побігеньках у ахметова.
Відповісти
3
1
avatar
Spokoyno (Київ)
Що лякаються своїх "теплих" кресел позбутися... Бо зрозуміло, що таки справи без мовчазної згоди президії неможливі.
Відповісти
6
0
Київський харків\\\\\\\'янин (Київ)
Меседж правильний. Саме так.
Відповісти