Новорічне побажання UA-Футбол своїм читачам


На відхід 2023-го року й зустріч 2024-го…

Новорічне побажання UA-Футбол своїм читачам

UA-Футбол

Ігор Семйон Автор UA-Футбол

Часи нині специфічні… За інших умов був би клопіт щодо форми, змісту, наповнення новорічного привітання, а в сьогоднішній ситуації доводилося боротися з сумнівами щодо доцільності його написання. Однак вирішили, що треба. Як не крути, а життя триває…

Триває завдяки нашим Захисникам, до рядів яких, зокрема, входять й члени редакції UA-Футбол. Дехто приєднався на самісінькому початку вторгнення, а дехто (зокрема, найвищі її ланки) – вже в ході календарного року, який ми зараз проводжаємо. Безмежна подяка цим людям, а також всім іншим, хто захищає наш побут. Низький уклін.

Подяка й нашим читачам. Це банальні, але водночас фундаментальні речі. Цивілізація далека від запоребрика, футбол неможливий без м'яча, а будь-який засіб масової інформації нікчемний без своєї аудиторії. Ми працюємо для вас. Так було, так є, і так буде завжди.

Кожен сам для себе вирішує, як поводитися у цю пору… Вирішили гучно святкувати? Що ж, щасливого Різдва, веселого Нового року! Ухвалили рішення не відзначати свята? Теж Ваше право. А наше право і, головне, наша можливість – на мить перевести подих і оглянутися назад.

Це був один з найважчих років для редакції UA-Футбол в плані змін та внутрішньої організації робочого процесу. Однак це труднощі, про які так і хочеться сказати "Та стільки було би біди"… Зрештою, це труднощі, які ми подолали, якщо ви читаєте ці рядки. Бо якщо читаєте – значить, ви з нами. А якщо ви з нами – значить, ми на своєму місці.

Редакція UA-Футбол бажає Вам у новому році терпіння... Терпіння, витримки, виваженості, мудрості, раціональності. Бажаємо вам не втрачати оптимізму, віри у добро, віри у перемогу. Але віри не сліпої, а з опорою на власні вчинки. Бо лише та віра жива, яка ґрунтується на діях. Бажаємо вам сил ці дії здійснювати. На благо собі та Україні. Будьте сильні. Будьте здорові. З Новим роком, з Різдвом Христовим!

Ще раз, з почуттям вдячності нашим Героям…

Команда UA-Футбол
Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Бapceлиниyс
Жижа, ты где, давай хоть с тобой попиз@им, шо ли. Шарлоттский брателла, шо-то молчит..
Відповісти
0
4
Повернутись до новин
Коментарі 41
avatar
Бapceлиниyс
Жижа, ты где, давай хоть с тобой попиз@им, шо ли. Шарлоттский брателла, шо-то молчит..
Відповісти
0
4
ANESTEZIO (Вінниця )
Виродок пацакський, Шарлотка тебе кинула
Відповісти
1
1
oda1979 (Запорожье)
Ушла к аленю???? Вот это поворот
 
1
1
avatar
Бapceлиниyс
С.ука, скучно. Одни дебилы вокруг.
Відповісти
0
3
avatar
Бapceлиниyс
С Новым Годом, господа-панове! Годом нашей победы над кремлёвско-жидовской мразью.!
Відповісти
0
3
avatar
жажа_the_best (Харьков)
Пью шампанское сейчас под ананасы и думаю почему фото Довбика и Цыганкова висят на двух прищепках, а фото Малиновского и Мудрика на одной??
Відповісти
1
0
avatar
Бapceлиниyс
Только последнее чмо пьёт в 5 утра слитые со всех бокалов остатки шампанского.
Відповісти
0
5
avatar
Бapceлиниyс
Хотя впрочем какие нах 5 утра... у вас же сейчас час дня, в натуре, шо это я.
Відповісти
0
4
oda1979 (Запорожье)
В деньгах Довбик и Циган стоят больше. Одна прищепка не выдержит
Відповісти
1
0
avatar
жажа_the_best (Харьков)
Мы украинцы! Мы победим! Всех с Новым Годом!
Відповісти
3
1
avatar
Бapceлиниyс
Ода, не гони гусей, какой ты нах украинец? Ты предатель Украны, вот ты кто. Пенька по тебе плачет.
Відповісти
0
3
avatar
жажа_the_best (Харьков)
не пей много идиот. А то за тобой санитары приедут
 
2
1
avatar
Бapceлиниyс
уже приезжали... я их послал на пол литра, они и уехали... ко мне в кладовку. утром буду посылать обратно
 
0
3
Лекарь (село Дарниця)
Огидно, що завжди знайдеться своя свиня, навіть в такий час. Всі в нього "наркомани", "ху из Степан Андреевич". Одразу видно українця. Не вибачайся, вже запізно.
Відповісти
2
1
avatar
Бapceлиниyс
Та я за нашого батьку Степана Бандеру тебе на шматки розірву.
Відповісти
0
3
avatar
Бapceлиниyс
Слава Сашку Білому, патріоту України, закатованому жидівською нечистью. Навіки слава! А ну повтори, україньцю.
Відповісти
0
3
avatar
Бapceлиниyс
Слава Олексі Довбушу, патріоту України, борцю за незалежність від касапсько-жидівсько-шляхетьської наволочи! А ну повтори, українцю.
Відповісти
0
3
Лекарь (село Дарниця)
Знаєш, якби я не знав, що Даріан - патріот України, я би фенів Барси зараз змішав би з лайном. Але, Даріан - патріот. а ти йдеш нах, не виправдовуйся, потворо
 
2
1
avatar
Бapceлиниyс
Я теж патріот, ой вей.
 
0
3
oda1979 (Запорожье)
Да жид ты пархатый, шлемазл
 
2
1
avatar
Бapceлиниyс
На том и держимся, брат.
 
0
2
avatar
Бapceлиниyс
Криптопорхатый ты мой брат. Дальневосточный...
 
0
3
avatar
Бapceлиниyс
Зюйд-ост- гусеевский...
 
0
3
Лекарь (село Дарниця)
Вітаю Редакцію. Вітаю користувачів сайту. З Новим роком. Готуймось, хлопці (та дівчата), наша черга наближується.
Відповісти
1
0
La Scala (Milano)
Вітаю всіх із днем народження Степана Андрійовича!!!
Відповісти
5
2
avatar
Бapceлиниyс
Ху ис Степан Андреевич?
Відповісти
0
5
Лекарь (село Дарниця)
Батько наш Бандера. Україна - мати!
Відповісти
2
1
avatar
Бapceлиниyс
Бандеру ми шануємо, а як же. Це гордість та честь України, нашої неньки, безумовно. це святе.
 
0
3
Лекарь (село Дарниця)
Пішов за кораблем, катсап. Все з тобою зрозуміло
 
3
0
avatar
Бapceлиниyс
Я такий катсам, як ти абориген з островів Вануату.
 
0
3
oda1979 (Запорожье)
Редакцию с НГ. Правильные слова подобрали. Пусть все получиться.
Відповісти
3
0
avatar
Бapceлиниyс
Спасибо за поздравления, дорогая редакция Уа-футбол! Мы вас... вы нас... а Дохтур, как всегда... и не раз. Слава Украине! Победа будет за нами!
Відповісти
0
7
Algrab (Костопiль)
Відповісти
5
0
ANESTEZIO (Вінниця )
Друже Альграб, вітаю!!! Давно тебе не було видко)). За нинішніх часів всяке думалося.. Всім бажаю найголовнішої ПЕРЕМОГИ, а хто там виграє на футбольному полі, то третьорядне..!!!
Відповісти
3
1
avatar
Бapceлиниyс
Алграб пройшов свій термін лікування від алкоголізму і ось він перед нами, здоровий та рум'яний.
 
0
6
ANESTEZIO (Вінниця )
Пройди до кінця свій, а то знову тебе в розшук об'явили
 
4
1
avatar
Бapceлиниyс
Я на месте, меня шукать нех.уй, я не скрываюсь, как предатель Украины ода.
 
0
6
avatar
Бapceлиниyс
Дохтур, гнида блъ, а ты чего не на фронте! Или тебе уже больше шестидесяти лет?
 
0
6
ANESTEZIO (Вінниця )
Уйопок кац.апський, я в госпіталі працюю А тобі, Швондєр, тіл ви 55, але ти дебілом прикидаєшся, щоб тебе не забрали. Тебе сцука кінчати потрібно, ти , пітар свинорилий, інфу скидуєш рашистам, совкодрочер йопаний
 
3
1
avatar
Бapceлиниyс
Та знаем мы, как ты наркоман Дохтур в госпитале працюешь, морфин у раненых бойцов ВСУ пачками пиз@ишь. Они бедные стонут, страдают, а ты сс.ука кайф ловишь, гнида наркоманская блъ... На фронт бы тебя..., трёхлинейк тебе в руки, одну гранату в зубы и вперёд под рашистские танки, павлик ты матросов блъ...
 
0
4
avatar
Бapceлиниyс
Здоров будь Алграбе, скотиняка ти така. Як ся маєшь, колишній друже?
Відповісти