Тренер України U-17: Враховуючи склад групи D, жеребкуванням нашої групи на Євро я задоволений


Україна зіграє з Кіпром, Сербією та Чехією

Тренер України U-17: Враховуючи склад групи D, жеребкуванням нашої групи на Євро я задоволений

Фото: пресс-служба УАФ


Головний тренер юнацької збірної України U-17 Юрій Мороз поділився думками щодо результатів жеребкування групового етапу Євро-2024, де українські юнаки зіграють проти Кіпру, Сербії та Чехії.

Читайте такожСтали відомі суперники збірної України U-17 по групі фінального турніру Євро-2024

"Загалом результатами жеребкування ми залишилися задоволені, враховуючи хоча б те, який склад команд утворився в квартеті D (Іспанія, Португалія, Франція та Англія). У нас рівна група, тому у кожного з учасників є шанс на вихід до чвертьфіналу. З Кіпром буде непросто хоча б тому, що це господарі змагань.У Сербії та Чехії йде гарний розвиток юнацького футболу, ці країни часто стають учасниками фінальних турнірів континентальної першості.

  • Більше новин зі світу футболу читайте в режимі Live у Telegram UA-Football

Щодо планів підготовки, то вони не змінилися: 9 та 11 квітня ми зіграємо два спаринги зі збірною Кіпру, незважаючи на те, що вони наші суперники у групі. У майбутніх матчах склад у нас зміниться відсотків на 50. Буде можливість подивитися у справі інших футболістів, може хтось із хлопців заявить про себе на весь голос і потрапить у заявку команди на чемпіонат Європи. Щодо заключної фази підготовки, то я планую розпочати роботу на Кіпрі числа з 10 або 12 травня. Хоча ми розуміємо, що терміни можуть змінюватися з огляду на ситуацію в країні", - сказав Мороз.

Нагадаємо, що Євро-2024 пройде з 20 травня до 5 червня на Кіпрі.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Опублікував: Михайло Черниш
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус