Троє гравців Шахтаря U-19 намагаються повернутися в розташування головної команди


Олексій Бєлік оцінив прогрес своїх підопічних

Троє гравців Шахтаря U-19 намагаються повернутися в розташування головної команди

Фото: ФК Шахтар Донецьк


Головний тренер "Шахтаря" U-19 Олексій Бєлік розповів про ротацію складу в молодіжній команді.

"Я завжди говорю хлопцям, що всі помиляються. Немає такого, що через помилку хтось більше не потрапить до основного складу. Якщо гравець працює, вчиться і намагається в тренувальному процесі виправити помилки, я дам ще один шанс, якщо ж не виправляється, не дослухається до порад тренерів і не працює над собою, йому не місце в команді. Для мене немає пріоритету, якщо футболіст викликався до розташування першої команди.

Читайте такожБєлік: На єврокубкових матчах Шахтаря U-19 було 15-20 скаутів європейських клубів

Коли він виконує вимоги, виявляє лідерські якості й допомагає молодим гравцям, то матиме повагу і гратиме в основному складі, а якщо знижує до себе вимоги чи не демонструє результат, то шанс матиме хтось інший. Критерій один – футбольне поле і тренувальний процес.

Тоіров, Удод і Демченко намагаються повернутися до розташування головної команди. Якщо вони працюють, удосконалюються та не знижують до себе вимог, то отримують ігровий час, а молодші розуміють, що грають ті, хто працює на тренуваннях, постійно прогресує, має бажання та не лінується", - сказав Бєлік.

Оцініть цей матеріал:
Опублікував: Аліна Єрофеєва
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус