Шевчук: Ротань в майбутньому може стати головним тренером збірної України


Думка експерта

Шевчук: Ротань в майбутньому може стати головним тренером збірної України

Фото: УАФ /Автор - Павел Кубанов


Український тренер В'ячеслав Шевчук поділився думками про майбутній матч молодіжної збірної України проти однолітків з Франції у кваліфікації Євро-2023.

"У нас прекрасні молоді таланти. Я впевнений в наших хлопцях. Вони повинні не соромитися, а бути мотивованими, згуртованими та показати хорошу гру. Вони вміють грати в футбол і показують це в матчах, просто не завжди був результат. Я вважаю, що наші хлопці не гірше за суперника, вони зможуть перевірити себе на рівні команди Франції.

Читайте такожКухаревич: Думаю, шанси забити Франції у збірної України обов'язково будуть

Я працював з Ротанем в "Олімпіку". Він був кваліфікованим гравцем, а тепер - тренер з хорошими ідеями. Упевнений, що у нього буде гарне майбутнє. Якщо він буде добре розвиватися, то в майбутньому може стати й головним тренером національної збірної України.

На цьому рівні не так важливий результат, як якість гри. А в національній команді ми вже будемо триматися за результат. Хлопці повинні показувати якість гри, а результат піде на другий план", - сказав Шевчук.

Нагадаємо, матч Франція U21 - Україна U21 відбудеться сьогодні, 8 жовтня і розпочнеться о 19:30.

Читайте такожФранція U-21 - Україна U-21: Анонс і прогноз матчу 08.10.2021
Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Tribuna
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
Шевчук и Ротань угробили ОД за что их и выгнали --у тебя с головой всё в порядке писять не хочешь
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 13
alex.belogubko (одесса)
Шевчук и Ротань угробили ОД за что их и выгнали --у тебя с головой всё в порядке писять не хочешь
Відповісти
1
0
численко (Кривой Рог)
А вообще, кто из Этих двоих был ТРЕНЕРОМ?
Відповісти
2
0
dabo95
Бетс2К. к о м ( Ввести в Гугле ) - Вот на этом сайте я уже второй месяц в плюсе. Прогнозы (Бесплатные) у них просто супер и много разной информации.
Відповісти
0
0
dalexx (Украина)
Рука руку моет
Відповісти
3
0
Цап-царап (Харків)
Уже у всяких ссыкунов берут интервью....
Відповісти
8
0
Mexxxxx (Просяная)
А может он когда-то вырастет в хорошего эксперта, он же верит в будущего главного тренера
Відповісти
1
0
avatar
djeff2015 (Запорожье)
куля в лоб -так куля в лоб........
Відповісти
5
0
Footballers (Умань)
Це неминуче-питання часу просто)
Відповісти
0
2
Соколов (Никополь)
Пускай лучше Шевчук расскажет дали ему менты пописять или он в машине в штаны ?
Відповісти
6
1
simply_the_best (Львов)
Давайте уже сделаем президентом. Там можна касячить 5 лет и все довольны, кроме людей в приципе, как и сейчас
Відповісти
6
2
avatar
usovvictor (Kharkov)
...кто бы сомневался!...
Відповісти
0
1
fokstrot2009 (Харьков)
Этого ещё не хватало!
Відповісти
5
1
Консєрв Елєктрік (Дніпро)
може стати, а може і не стати. якщо по блату, як с юніорами, то скоро. якщо без блату, то років 10-20 вчитися треба.
Відповісти
1
2

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус