Краснопір: Молодіжна збірна прагне грати першим номером


Форвард розповів на кого рівняється

Краснопір: Молодіжна збірна прагне грати першим номером

Оболонь


Нападник "Оболоні" Ігор Краснопір - про виступи молодіжної збірної України, представником якої він теж є.

Тебе з Оболоні почали викликати до молодіжної збірної України, що відчув, коли дізнався про виклик вперше?

— Було дуже приємно дізнатися, що маю можливість проявити себе в молодіжній збірній.

Як оціниш цей рік для нової молодіжки?

— Якщо враховувати те, що в цьому році зібралася зовсім нова команда, багато гравців вперше викликалися, то думаю, ми досягли гарного результату на даний момент. Але є над чим працювати і в чому покращуватися.

До якого футболу прагнете?

— Ми прагнемо грати в агресивний футбол та першим номером.

Наскільки легко знаходити спільну мову з іспанським тренером?

— Це було легко, оскільки всі розуміли все, що перед нами ставить головний тренер і з кожним збором, ми намагаємося дедалі краще налагоджувати наші взаємозвʼязки.

Нещодавно Міжнародний центр спортивних досліджень включив тебе до списку найшвидших футболістів світу. Чи ти найшвидший в Оболоні?

— Взагалі не розумію як я туди потрапив, оскільки я далеко не найшвидший гравець у своїй команді.

Хто з українських футболістів твого амплуа подобається тобі за стилем/рівнем гри?

— Якщо говорити про українських нападників, то це Довбик та Ванат

А з іноземних?

— Якщо з іноземних то це Холанд та Хуліан Альварез, але другий все ж таки більш універсальний гравець.

За яким чемпіонатом стежиш найбільше?

— Англійська Премʼєр-ліга і, особливо, за Манчестер Сіті.

Краснопір цього сезону забив 3 м'ячі у 17-и матчах за "Оболонь" та 2 голи у 5-и поєдинках "молодіжки" на Кваліфікації до Євро U21.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УПЛ ТБ
Опублікував: Віктор Іванчук
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус