Маркевич: Якщо ми зберемо на Олімпіаду максимально нашу збірну – і Мудрик, і Судаков – не думаю, що комусь поступатимемося


Не все так страшно

Маркевич: Якщо ми зберемо на Олімпіаду максимально нашу збірну – і Мудрик, і Судаков – не думаю, що комусь поступатимемося

Фото: ФК Карпати


Головний тренер "Карпат" Мирон Маркевич висловився про суперників збірної України з групи на футбольному турнірі Олімпіади-2024. Нагадаємо, що за підсумками жеребкування Україна зіграє з Аргентиною, Марокко та представником Азіатської конфедерації футболу.

Читайте такожВідомі суперники для України. Відбулося жеребкування футбольного турніру Олімпіади

"До матчів шанси завжди рівні. Не так все це страшно виглядає. Розумію, що збірна Аргентини, напевно, стоятиме особняком, але не думаю, що наша команда відставатиме.

Основне – щоб усі, хто може грати за олімпійську збірну, поїхали. Це дуже важливо. Якщо ми зберемо максимально нашу збірну – і Мудрик, і Судаков – я не думаю, що ми сильно комусь поступатимемося. Думаю, все буде гаразд", - сказав Маркевич.

Нагадаємо, що Олімпійський футбольний турнір пройде з 24 липня по 9 серпня у семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці та Нанті.

Оцініть цей матеріал:
Опублікував: Михайло Черниш
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
главное убрать Ротаня он физрук а не тренер это его лозунг
sticker
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
alex.belogubko (одесса)
главное убрать Ротаня он физрук а не тренер это его лозунг
sticker
Відповісти
0
0
tekutiev (донецк,Украина)
тебя ....назначить главным?
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус