Матч розпочався!
"ФК Хуст": 1 Левченко Ігор, 94 Іванов Владислав, 22 Тихненко Ігор, 17 Павлич Богдан, 8 Вагін Ігор, 21 Приходько Назар, 25 Скиба Євгеній, 33 Вадовський Максим, 99 Станкович Іван, 19 Борисенко Владислав, 14 Шевчук Володимир Запасні: 18 Мердєєв Максим, 27 Рябенко Владислав, 9 Мердєєв Вадим, 13 Колчін Костянтин, 15 Пилип Микола, 20 Василинець Василь, 35 Баник Даніел, 55 Диянчук Дмитро
"Нива": 1 Механів Максим, 3 Соколов Олег, 5 Хруставка Олег, 33 Демчук Максим, 7 Мудрий Максим, 11 Гатала Ігор, 17 Волохатий Роман, 21 Бороденко Дмитро, 30 Дорошенко Арсентій, 88 Проців Максим, 10 Різник Андрій Запасні: 71 Жупанський Віталій, 2 Танчак Василь, 9 Бей Андрій, 27 Слива Роман, 44 Давидов Сергій, 77 Галадей Дмитро, 99 Малащук Андрій

Анонс матчу ФК Хуст - Нива 16.09.2023, Перша ліга України

між командою ФК Хуст (Хуст) та командою Нива (Тернополь) проходитиме в рамках по футболу: Перша ліга України 23-25 .

Дата проведення матчу: 16.09.2023
Час початку матчу: 13:30

Історія протистоянь ФК Хуст (Хуст) та командою Нива (Тернополь):

між командами закінчився перемогою на користь Нива, тоді як команда ФК Хуст залишилася з поразкою . Зіткнення Нива та ФК Хуст у попередньому футбольному матчі 18.11.2023 закінчилось : 4:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу ФК Хуст - Нива можна подивитися 16.09.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу ФК Хуст - Нива, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: ФК Хуст (Хуст)

команди ФК Хуст був зіграний проти Діназ - 20.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Діназ.

Назва: Нива (Тернополь)
Рік заснування Нива (Тернополь): 2016
Тренер: Сергей Задорожный

команди Нива був зіграний проти Кремінь - 21.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу ФК Хуст - Нива онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.