Брюгге (19) - ПСЖ (19) онлайн трансляція матчу

Юнацька Ліга УЄФА - 22 жовтня 2019, 17:00 - Ширвельде
Головний суддя: Крзисзтоф Якубик (Польша)
2 - 0
25' Noah Aelterman 29'
58' Ayoub Yousfi Amkadmi Вийшов: 67' Wellington Ochieng 67' Emmanuel Appiah Вийшов: 75' Вийшов: Gaylord Kitenge Zadick 75' Бернаду Л. Вийшов: Симонс Хави 80' Фрессанж Александр Вийшов: Nagera K. 80' Алі Аамада Вийшов: Mbe Soh Loic 82' Фрессанж Александр 85' Вийшов:
Вийшов:
85'
82'
Фрессанж Александр
80'
Вийшов: Nagera K.
80'
Алі Аамада
Вийшов: Mbe Soh Loic
75'
Вийшов: Gaylord Kitenge Zadick
75'
Бернаду Л.
Вийшов: Симонс Хави
ГООЛ! Wellington Ochieng
67'
Emmanuel Appiah
Вийшов:
67'
58'
Ayoub Yousfi Amkadmi
Вийшов:
29'
ГООЛ! Noah Aelterman
25'

Анонс матчу Брюгге (19) - ПСЖ (19) 22.10.2019, Юнацька Ліга УЄФА

Поединок між командою Брюгге (19) та командою ПСЖ (19) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Юнацька Ліга УЄФА 2019/2020 , матч состоится на стадіоні Ширвельде.

Дата проведення матчу: 22.10.2019
Час початку матчу: 17:00

Історія протистоянь между Брюгге (19) та командою ПСЖ (19):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Брюгге (19), тоді як команда ПСЖ (19) залишилася з поразкою . Зіткнення ПСЖ (19) та Брюгге (19) у попередньому футбольному матчі 06.11.2019 закінчилось с такими результатами: 0:4 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд Demil R. и Стефани Роче розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Брюгге (19) - ПСЖ (19) можна подивитися 22.10.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Юнацька Ліга УЄФА. Текстову трансляцію матчу Брюгге (19) - ПСЖ (19), хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Брюгге (19)

Предыдущий поединок команди Брюгге (19) був зіграний проти Ренн U19(Stat) - 12.02.2020, у рамках турнира Юнацька Ліга УЄФА 2019/2020 та закінчився перемогою команди Ренн U19(Stat).

Назва: ПСЖ (19)

Предыдущий матч команди ПСЖ (19) був зіграний проти Галатасарай (19) - 11.12.2019, у рамках турнира Юнацька Ліга УЄФА 2019/2020 та закінчився перемогою команди ПСЖ (19).

Слідкуйте за результатами матчу Брюгге (19) - ПСЖ (19) онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Юнацька Ліга УЄФА та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.