Галатасарай (19) - ПСЖ (19) онлайн трансляція матчу

Юнацька Ліга УЄФА - 01 жовтня 2019, 14:45 - Неджми Кадыолу
Головний суддя: Ивайло Стоянов (Болгария)
1 - 5
28' Muinga A. 30' 30' 32' Mbe Soh Loic
46' 48' Baltaci M. 51' 55' Elmaz B. Вийшов: 64' Вийшов: Бернаду Л. 70' Вийшов: Babacan, Alperen 73' 74' Aykut Berat Ylldız Вийшов: 74' Вийшов: Uymaz B. 77' Вийшов: Hussayn Touati 77' Алі Аамада Вийшов: 85' Симонс Хави Вийшов: 85' Teddy Alloh Вийшов:
Останні матчі - ПСЖ (19)
85'
Симонс Хави
Вийшов:
85'
Teddy Alloh
Вийшов:
77'
Вийшов: Hussayn Touati
77'
Алі Аамада
Вийшов:
Aykut Berat Ylldız
Вийшов:
74'
Вийшов: Uymaz B.
74'
73'
ГООЛ!
Вийшов: Babacan, Alperen
70'
64'
Вийшов: Бернаду Л.
Elmaz B.
Вийшов:
55'
51'
ГООЛ!
ГООЛ! Baltaci M.
48'
46'
ГООЛ!
32'
Mbe Soh Loic ГООЛ!
30'
30'
28'

Анонс матчу Галатасарай (19) - ПСЖ (19) 01.10.2019, Юнацька Ліга УЄФА

Матч між командою Галатасарай (19) та командою ПСЖ (19) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Юнацька Ліга УЄФА 2019/2020 , матч пройдет на стадіоні Неджми Кадыолу.

Дата проведення матчу: 01.10.2019
Час початку матчу: 14:45

Історія протистоянь между Галатасарай (19) та командою ПСЖ (19):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь ПСЖ (19), тоді як команда Галатасарай (19) залишилася з поразкою . Зіткнення ПСЖ (19) та Галатасарай (19) у попередньому футбольному матчі 11.12.2019 закінчилось с такими результатами: 1:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Muderrisoglu C. и Стефани Роче розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Галатасарай (19) - ПСЖ (19) можна подивитися 01.10.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Юнацька Ліга УЄФА. Текстову трансляцію матчу Галатасарай (19) - ПСЖ (19), хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Галатасарай (19)

Прошедший поединок команди Галатасарай (19) був зіграний проти ПСЖ (19) - 11.12.2019, у рамках чемпионата Юнацька Ліга УЄФА 2019/2020 та закінчився перемогою команди ПСЖ (19).

Назва: ПСЖ (19)

Предыдущий поединок команди ПСЖ (19) був зіграний проти Галатасарай (19) - 11.12.2019, у рамках чемпионата Юнацька Ліга УЄФА 2019/2020 та закінчився перемогою команди ПСЖ (19).

Слідкуйте за результатами матчу Галатасарай (19) - ПСЖ (19) онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Юнацька Ліга УЄФА та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.