Порденоне - Монца онлайн трансляція матчу

Кубок Італії - 27 жовтня 2020, 19:00 - Дачия Арена
Головний суддя: Даниель Амабиле (Италия)
Порденоне
0 - 1
Монца
Хід матчу Овертайм
29' 33' Colferai E. 38' 42' Colferai E. 45'
55' Scavone Manuel Вийшов: Малламо Алессандро 63' Вийшов: Matteo Rossetti 63' Patrick Ciurria Вийшов: Chrzanowski, Adam 75' Scavone Manuel 76' Федерико Secli Вийшов: Karlo Butic 76' 77' Roberto Zammarini Вийшов: Gianvito Misuraca 80' Вийшов: Риго Никола 80' Barberis, Andrea Вийшов: Fossati, Marco 86' Davide Frattesi Вийшов:
Чемпіонат Італії 2023/2024
120+4'
Antonino Barilla
Scavone Manuel
120+3'
120+3'
120+2'
120+2'
Davide Frattesi
Stefani Mirco
120+1'
120+1'
Andrea D'Errico
Patrick Ciurria
103'
98'
Luca Lombardi
Вийшов:
91'
86'
Вийшов:
80'
Вийшов: Риго Никола
80'
Barberis, Andrea
Вийшов: Fossati, Marco
Roberto Zammarini
Вийшов: Gianvito Misuraca
77'
Федерико Secli
Вийшов: Karlo Butic
76'
76'
75'
Вийшов: Matteo Rossetti
63'
Вийшов: Chrzanowski, Adam
63'
Вийшов: Малламо Алессандро
55'
45'
42'
Colferai E.
38'
33'
Colferai E.
29'

Анонс матчу Порденоне - Монца 27.10.2020, Кубок Італії

Поединок між командою Порденоне (Порденоне) та командою Монца (Монца) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Кубок Італії 2019/2020 , матч пройдет на стадіоні Дачия Арена.

Дата проведення матчу: 27.10.2020
Час початку матчу: 19:00

Історія протистоянь между клубами Порденоне (Порденоне) та командою Монца (Монца):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Монца, тоді як команда Порденоне залишилася з поразкою . Зіткнення Порденоне та Монца у попередньому футбольному матчі 27.10.2020 закінчилось с такими результатами: 0:1 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд Аттилио Тессер и Кристиан Брокки розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Порденоне - Монца можна подивитися 27.10.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Кубок Італії. Текстову трансляцію матчу Порденоне - Монца, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Порденоне (Порденоне)
Рік заснування Порденоне (Порденоне): 1920
Країна: Италия

Предыдущий поединок команди Порденоне був зіграний проти Спеція - 13.08.2021, у рамках чемпионата Кубок Італії 2021/2022 та закінчився перемогою команди Спеція.

Назва: Монца (Монца)
Рік заснування Монца (Монца): 1912
Тренер: Раффаэле Палладино

Прошедший поединок команди Монца був зіграний проти Лечче - 27.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіонат Італії 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Порденоне - Монца онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Кубок Італії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.