Рочдейл - Бертон Альбион онлайн трансляція матчу

Перша Ліга Англії - 27 лютого 2021, 17:00 - Спортлэнд
Головний суддя: Edwards, Marc
Рочдейл
0 - 2
40' Baah, Kwadwo
56' Даниэль Роу 56' Майк Фондоп-Талом 66' Хеммингс, Кане 72' Шонесси, Конор 72' Морли, Аарон 75' Клер, Шон 77' Рэтбоун, Оливер 78' Smith, Jonny 80' Клер, Шон 86' Акинс, Лукаш 88' Smith, Jonny Вийшов: Broom, Ryan 90' О'Коннелл, Оуэн 90' Baah, Kwadwo
О'Коннелл, Оуэн
90'
Baah, Kwadwo
90'
88'
Smith, Jonny
Вийшов: Broom, Ryan
86'
Акинс, Лукаш ГООЛ!
80'
Клер, Шон
78'
Рэтбоун, Оливер
77'
75'
Клер, Шон
Шонесси, Конор
72'
Морли, Аарон
72'
66'
Хеммингс, Кане ГООЛ!
56'
Даниэль Роу
56'
Майк Фондоп-Талом
40'
ЧК
90+2'
Замена Baah, Kwadwo : Odoh, Abraham - ("Рочдейл")
90+2'
Жёлтая карточка О'Коннелл, Оуэн - ("Рочдейл")
88'
Замена - (Бертон Альбион)
86'
ГОЛ! Акинс, Лукаш - (Бертон Альбион)
80'
Замена Клер, Шон : Менсьєн, Майкл - (Бертон Альбион)
78'
Жёлтая карточка - (Бертон Альбион)
77'
Червона картка
Красная карточка Рэтбоун, Оливер - ("Рочдейл")
75'
Жёлтая карточка Клер, Шон - (Бертон Альбион)
72'
Замена Морли, Аарон : Roberts, Haydon - ("Рочдейл")
72'
Замена Шонесси, Конор : Grant, Conor - ("Рочдейл")
66'
ГОЛ! Хеммингс, Кане - (Бертон Альбион)
56'
Замена Майк Фондоп-Талом : Кейн Хеммінгс - (Бертон Альбион)
56'
Замена Даниэль Роу : Пауелл, Джо - (Бертон Альбион)
40'
Жёлтая карточка Baah, Kwadwo - ("Рочдейл")

Анонс матчу "Рочдейл" - Бертон Альбион 27.02.2021, Перша Ліга Англії

Поединок між командою "Рочдейл" (Рочдейл) та командою Бертон Альбион проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша Ліга Англії 2020/2021 , матч состоится на стадіоні Спортлэнд.

Дата проведення матчу: 27.02.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія протистоянь между клубами "Рочдейл" (Рочдейл) та командою Бертон Альбион:

Прошедший матч між командами закінчився перемогою на користь команди Бертон Альбион, тоді як команда "Рочдейл" залишилася з поразкою . Зіткнення "Рочдейл" та Бертон Альбион у попередньому футбольному матчі 27.02.2021 закінчилось со счетом: 0:2 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу "Рочдейл" - Бертон Альбион можна подивитися 27.02.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша Ліга Англії. Текстову трансляцію матчу "Рочдейл" - Бертон Альбион, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: "Рочдейл" (Рочдейл)
Рік заснування "Рочдейл" (Рочдейл): 1932

Предыдущий поединок команди "Рочдейл" був зіграний проти Бристоль Роверс - 05.11.2022, у рамках чемпионата Кубок Англії 2022/2023 та закінчився перемогою команди Бристоль Роверс.

Назва: Бертон Альбион

Предыдущий матч команди Бертон Альбион був зіграний проти "Уїком Уондерерс" - 30.04.2022, у рамках чемпионата Перша Ліга Англії 2021/2022 та закінчився перемогою команди "Уїком Уондерерс".

Слідкуйте за результатами матчу "Рочдейл" - Бертон Альбион онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша Ліга Англії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.