Халл Сіті - Рочдейл онлайн трансляція матчу

Перша Ліга Англії - 02 березня 2021, 21:00 - Кей Си Стэдиум
Кингстон-апон-Халл
2 - 0
Рочдейл
24' Уилкс, Маллик
68' Whyte, Gavin 69' Ошо, Габриэль 72' Макшейн, Пол 75' Макшейн, Пол 77' Шонесси, Конор 82' Ньюби, Алекс 82' Поттер, Кин Льюис 82' Джонс, Альфи 86' Риган Слейтер 86' Дохерти, Грег Вийшов: Crowley, Dan 88' Кеохан, Джеймс
Кубок Англії 2021/2022
88'
Кеохан, Джеймс
Риган Слейтер
86'
Дохерти, Грег
Вийшов: Crowley, Dan
86'
82'
Ньюби, Алекс
Поттер, Кин Льюис
82'
Джонс, Альфи
82'
77'
Шонесси, Конор
75'
Макшейн, Пол
72'
ГООЛ! Ошо, Габриэль
69'
Whyte, Gavin
68'
ГООЛ! Уилкс, Маллик
24'
1
90+1'
Показано дополнительное время + 4
88'
Замена Кеохан, Джеймс : Done, Matt - ("Рочдейл")
86'
Замена Дохерти, Грег - (Халл Сіті)
86'
Жёлтая карточка Риган Слейтер - (Халл Сіті)
82'
Замена Джонс, Альфи : Слейтер, Ріган - (Халл Сіті)
82'
Замена Поттер, Кин Льюис : Scott, James - (Халл Сіті)
82'
Замена Ньюби, Алекс : McNulty, Jimmy - ("Рочдейл")
77'
Червона картка
Красная карточка Шонесси, Конор - ("Рочдейл")
75'
Замена Макшейн, Пол : Baah, Kwadwo - ("Рочдейл")
72'
Жёлтая карточка Макшейн, Пол - ("Рочдейл")
69'
ГОЛ! Ошо, Габриэль - (Халл Сіті)
68'
Замена : Eaves, Tom - (Халл Сіті)
63'
Угловой удар - (Халл Сіті)
55'
45+2'
Угловой удар - ("Рочдейл")
45'
Показано дополнительное время + 1
44'
34'
24'
ГОЛ! Уилкс, Маллик - (Халл Сіті)

Анонс матчу Халл Сіті - "Рочдейл" 02.03.2021, Перша Ліга Англії

Матч між командою Халл Сіті (Кингстон-апон-Халл) та командою "Рочдейл" (Рочдейл) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша Ліга Англії 2020/2021 , матч пройдет на стадіоні Кей Си Стэдиум.

Дата проведення матчу: 02.03.2021
Час початку матчу: 21:00

Історія протистоянь между Халл Сіті (Кингстон-апон-Халл) та командою "Рочдейл" (Рочдейл):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Халл Сіті, тоді як команда "Рочдейл" залишилася з поразкою . Зіткнення Халл Сіті та "Рочдейл" у попередньому футбольному матчі 02.03.2021 закінчилось с такими результатами: 2:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Халл Сіті - "Рочдейл" можна подивитися 02.03.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша Ліга Англії. Текстову трансляцію матчу Халл Сіті - "Рочдейл", хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Халл Сіті (Кингстон-апон-Халл)

Предыдущий поединок команди Халл Сіті був зіграний проти Ипсвич Таун - 27.04.2024, у рамках турнира Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: "Рочдейл" (Рочдейл)
Рік заснування "Рочдейл" (Рочдейл): 1932

Прошедший матч команди "Рочдейл" був зіграний проти Бристоль Роверс - 05.11.2022, у рамках чемпионата Кубок Англії 2022/2023 та закінчився перемогою команди Бристоль Роверс.

Слідкуйте за результатами матчу Халл Сіті - "Рочдейл" онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша Ліга Англії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.