Сандерленд - Морекамбе онлайн трансляція матчу

Перша Ліга Англії - 07 грудня 2021, 21:45 - Стэдиум оф Лайт
Головний суддя: Олли Ятес
Сандерленд
5 - 0
13' Stewart, Ross 17' Broadhead, Nathan
46' Jones, Callum Вийшов: Diagouraga, Toumani 46' Gnahoua, Arthur Вийшов: Duffus, Courtney 56' Pritchard, Alex 58' Winchester, Carl Вийшов: Embleton, Elliot 64' Wildig, Aaron Вийшов: Phillips, Adam 68' Broadhead, Nathan 71' Ayunga, Jonah 75' Stewart, Ross Вийшов: O'Brien, Aiden 75' Broadhead, Nathan Вийшов: Mbunga-Kimpioka, Benjamin 87' Dajaku, Leon
Цікаві факти
  • When Morecambe FC leads 0-1 away, they win in 71% of their matches.
  • Both teams didn't score on their last match.
  • Ross Stewart is Sunderland AFC's top scorer with 10 goals. Cole Stockton has scored 13 times for Morecambe FC.
  • Sunderland AFC wins 1st half in 46% of their matches, Morecambe FC in 35% of their matches.
  • Both teams haven't won their last match in League One.
  • The winner of their last meeting was Sunderland AFC.
  • When Sunderland AFC leads 1-0 at home, they win in 76% of their matches.
  • When Morecambe FC is down 1-0 away, they win 7% of their matches.
  • Sunderland AFC's home record this season: 7-1-1.
  • Both teams lost their last match.
  • In League One, Sunderland AFC has better performance than Morecambe FC.
  • Sunderland AFC scores 1.58 goals when playing at home and Morecambe FC scores 1.46 goals when playing away (on average).
  • When Sunderland AFC is down 0-1 home, they win 25% of their matches.
  • Sunderland AFC wins 46% of halftimes, Morecambe FC wins 35%.
  • Sunderland AFC's performance of the last 5 matches is better than Morecambe FC's.
  • On their last meeting Sunderland AFC won by 1 goals.
  • Morecambe FC haven't scored in 1 of their 9 away matches in League One this season.
  • Sunderland AFC haven't scored in 1 of their 9 home matches in League One this season.
  • Did you know that Sunderland AFC scores 26% of their goals between the minutes 16-30?
  • Did you know that Morecambe FC scores 21% of their goals between the minutes 0-15?
ГООЛ! Dajaku, Leon
87'
Stewart, Ross
Вийшов: O'Brien, Aiden
75'
Broadhead, Nathan
Вийшов: Mbunga-Kimpioka, Benjamin
75'
71'
Ayunga, Jonah
ГООЛ! Broadhead, Nathan
68'
64'
Wildig, Aaron
Вийшов: Phillips, Adam
Winchester, Carl
Вийшов: Embleton, Elliot
58'
ГООЛ! Pritchard, Alex
56'
46'
Jones, Callum
Вийшов: Diagouraga, Toumani
46'
Gnahoua, Arthur
Вийшов: Duffus, Courtney
17'
ГООЛ! Stewart, Ross
13'
1
75'
Замена - (Сандерленд)
75'
71'
Жёлтая карточка - (Морекамбе)
64'
Замена - (Морекамбе)
58'
46'
46'
90+3'
Штрафной удар - (Морекамбе)
90+3'
Небезпечний момент
Удар от ворот - (Морекамбе)
90+2'
Кутовий
Угловой удар - (Сандерленд)
90+1'
Показано дополнительное время + 3
87'
ГОЛ! - (Сандерленд)
84'
81'
Кутовий
81'
Кутовий
80'
Кутовий
75'
Удар от ворот - (Сандерленд)
75'
Удар мимо ворот - (Морекамбе)
72'
70'
Штрафной удар - (Сандерленд)
68'
66'
65'
Сейв - (Сандерленд)
65'
Удар по воротам - (Морекамбе)
61'
Вне игры - (Морекамбе)
59'
59'
56'
55'
54'
Кутовий
Угловой удар - (Морекамбе)
50'
50'
Кутовий
48'
48'
48'
46'
Начался второй тайм
Тайм завершен
Счет периода
45+1'
Показано дополнительное время + 2
38'
38'
38'
Сейв - (Морекамбе)
38'
Удар по воротам - (Сандерленд)
37'
34'
Возвращение после травмы - (Сандерленд)
34'
Травма - (Сандерленд)
33'
31'
29'
26'
26'
Удар мимо ворот - (Сандерленд)
24'
23'
23'
20'
19'
19'
19'
Кутовий
17'
16'
Кутовий
13'
6'
6'
6'
Кутовий
5'
Кутовий
5'
Кутовий
4'
Кутовий

Анонс матчу Сандерленд - Морекамбе 07.12.2021, Перша Ліга Англії

Противостояние між командою Сандерленд (Сандерленд) та командою Морекамбе проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша Ліга Англії 2021/2022 , матч состоится на стадіоні Стэдиум оф Лайт.

Дата проведення матчу: 07.12.2021
Час початку матчу: 21:45

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между клубами Сандерленд (Сандерленд) та командою Морекамбе:

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь команди Сандерленд, тоді як команда Морекамбе залишилася з поразкою . Зіткнення Морекамбе та Сандерленд у попередньому футбольному матчі 30.04.2022 закінчилось со следующими результатом: 0:1 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд Ли Джонсон и Стив Робинсон розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Сандерленд - Морекамбе можна подивитися 07.12.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша Ліга Англії. Текстову трансляцію матчу Сандерленд - Морекамбе, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Сандерленд (Сандерленд)
Рік заснування Сандерленд (Сандерленд): 1879
Країна: Англия

Прошедший матч команди Сандерленд був зіграний проти Уотфорд - 27.04.2024, у рамках турнира Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився перемогою команди Уотфорд.

Назва: Морекамбе

Прошедший поединок команди Морекамбе був зіграний проти Суонсі - 06.01.2024, у рамках чемпионата Кубок Англії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Суонсі.

Слідкуйте за результатами матчу Сандерленд - Морекамбе онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша Ліга Англії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.