Монако - Црвена Звезда онлайн трансляція матчу

Ліга Європи УЄФА - 03 листопада 2022, 19:45 - Луи Ii
Головний суддя: Сердар Гозубуюк
Монако
4 - 1
5' Кевін Фолланд 23' Мілан Родіч 27' Кевін Фолланд 38' Katai, Aleksandar
46' Mitrovic, Stefan Вийшов: Srnic, Slavoljub 50' Мілан Родіч 54' Guelor, Kanga 54' Badiashile, Benoit 60' Katai, Aleksandar Вийшов: Kangwa, Kings 62' Srnic, Slavoljub 64' Guelor, Kanga 71' Guelor, Kanga 71' Bukari, Osman Вийшов: Ben 75' Віссам Бен Йеддер Вийшов: Embolo, Breel 75' Diatta, Krepin Вийшов: Vanderson 85' Мохамед Камара Вийшов: Matazo, Eliot 85' Олександр Головін Вийшов: Jakobs, Ismail 85' Мілан Родіч Вийшов: Irakli Azarov 87' Кевін Фолланд 90' Кевін Фолланд
Цікаві факти
  • FK Crvena Zvezda Belgrade have a winning streak of 5 matches.
  • FK Crvena Zvezda Belgrade have a winning streak of 4 matches away from home.
  • FK Crvena Zvezda Belgrade have scored at least one goal for 13 consecutive matches.
  • AS Monaco wins 1st half in 42% of their matches, FK Crvena Zvezda Belgrade in 56% of their matches.
  • AS Monaco wins 42% of halftimes, FK Crvena Zvezda Belgrade wins 56%.
  • The winner of their last meeting was AS Monaco.
  • On their last meeting AS Monaco won by 1 goals.
  • When AS Monaco leads 1-0 at home, they win in 73% of their matches.
  • When FK Crvena Zvezda Belgrade leads 0-1 away, they win in 94% of their matches.
  • When AS Monaco is down 0-1 home, they win 22% of their matches.
  • When FK Crvena Zvezda Belgrade is down 1-0 away, they win 41% of their matches.
  • In UEFA Europa League, AS Monaco has better performance than FK Crvena Zvezda Belgrade.
  • FK Crvena Zvezda Belgrade's performance of the last 5 matches is better than AS Monaco's.
  • Both teams haven't won their last match in UEFA Europa League.
  • AS Monaco scores 1.8 goals when playing at home and FK Crvena Zvezda Belgrade scores 2.1 goals when playing away (on average).
  • Breel Embolo has assisted the most goals for AS Monaco with 2. Osman Bukari is FK Crvena Zvezda Belgrade's biggest assister (2).
  • Benoit Badiashile has more yellow cards (2) than any other player at AS Monaco. Aleksandar Dragovic has collected 3 for FK Crvena Zvezda Belgrade.
  • AS Monaco haven't won in their last 4 games.
  • Both teams didn't concede on their last match.
Кевін Фолланд
90'
ГООЛ! Кевін Фолланд
87'
Мохамед Камара
Вийшов: Matazo, Eliot
85'
Олександр Головін
Вийшов: Jakobs, Ismail
85'
85'
Мілан Родіч
Вийшов: Irakli Azarov
Віссам Бен Йеддер
Вийшов: Embolo, Breel
75'
Diatta, Krepin
Вийшов: Vanderson
75'
71'
Guelor, Kanga
71'
Bukari, Osman
Вийшов: Ben
64'
62'
Srnic, Slavoljub
60'
Katai, Aleksandar
Вийшов: Kangwa, Kings
54'
Guelor, Kanga ГООЛ!
Badiashile, Benoit
54'
ГООЛ! Мілан Родіч
50'
46'
Mitrovic, Stefan
Вийшов: Srnic, Slavoljub
38'
27'
23'
Мілан Родіч
5'
52%
90+3'
Вне игры - (Црвена Звезда)
90+1'
Показано дополнительное время + 4
90'
Замена Кевін Фолланд : Ben Seghir - (Монако)
87'
ГОЛ! Кевін Фолланд - (Монако)
85'
Замена Мохамед Камара - (Монако)
85'
Замена Олександр Головін - (Монако)
85'
Замена Мілан Родіч - (Црвена Звезда)
83'
Штрафной удар - (Монако)
81'
Небезпечний момент
Удар от ворот - (Монако)
81'
Удар мимо ворот - (Црвена Звезда)
80'
80'
79'
Штрафной удар - (Црвена Звезда)
75'
Замена Віссам Бен Йеддер - (Монако)
75'
Замена - (Монако)
75'
Удар от ворот - (Црвена Звезда)
75'
Удар мимо ворот Мохамед Камара - (Монако)
74'
73'
72'
71'
Замена : Mustapha, Ibrahim - (Црвена Звезда)
71'
Замена - (Црвена Звезда)
69'
64'
Жёлтая карточка - (Црвена Звезда)
62'
60'
57'
Кутовий
Угловой удар - (Црвена Звезда)
54'
ГОЛ! - (Црвена Звезда)
53'
Пенальти - (Црвена Звезда)
54'
Жёлтая карточка - (Монако)
52'
52'
52'
50'
ГОЛ! Мілан Родіч - (Монако)
49'
Вне игры Віссам Бен Йеддер - (Монако)
49'
Начался второй тайм
46'
Тайм завершен
Счет периода
45+1'
Показано дополнительное время + 1
44'
43'
38'
38'
38'
38'
Удар мимо ворот Олександр Головін - (Монако)
35'
35'
33'
32'
29'
28'
27'
26'
Кутовий
Угловой удар Олександр Головін - (Монако)
24'
Кутовий
24'
Штрафной удар Мілан Родіч - (Монако)
23'
Жёлтая карточка Мілан Родіч - (Црвена Звезда)
22'
Кутовий
22'
Кутовий
18'
Кутовий
18'
17'
Кутовий
16'
15'
14'
14'
14'
13'
Удар по воротам - (Црвена Звезда)
13'
Удар мимо ворот - (Монако)
12'
10'
Сейв - (Црвена Звезда)
10'
Удар по воротам - (Монако)
9'
Кутовий
9'
8'
7'
7'
6'
5'
2'

Анонс матчу Монако - Црвена Звезда 03.11.2022, Ліга Європи УЄФА

Противостояние між командою Монако (Монако) та командою Црвена Звезда (Белград) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Ліга Європи УЄФА 2022/2023 , матч пройдет на стадіоні Луи Ii.

Дата проведення матчу: 03.11.2022
Час початку матчу: 19:45

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между командами Монако (Монако) та командою Црвена Звезда (Белград):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Монако, тоді як команда Црвена Звезда залишилася з поразкою . Зіткнення Монако та Црвена Звезда у попередньому футбольному матчі 03.11.2022 закінчилось со счетом: 4:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Clement, Philippe и Milojevic, Milos розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Монако - Црвена Звезда можна подивитися 03.11.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Ліга Європи УЄФА. Текстову трансляцію матчу Монако - Црвена Звезда, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Монако (Монако)
Рік заснування Монако (Монако): 1924
Країна: Франция
Тренер: Ади Хюттер

Прошедший поединок команди Монако був зіграний проти "Лілль" - 24.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіонат Франції 2023/2024 та закінчився перемогою команди Монако.

Назва: Црвена Звезда (Белград)
Країна: Сербия

Прошедший матч команди Црвена Звезда був зіграний проти "Манчестер Сіті" - 13.12.2023, у рамках турнира Ліга чемпіонів УЄФА 2023/2024 та закінчився перемогою команди "Манчестер Сіті".

Слідкуйте за результатами матчу Монако - Црвена Звезда онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Ліга Європи УЄФА та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.